balandžio
12 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Festivaliai

XXVII TARPTAUTINIS JAUNŲJŲ MUZIKŲ FESTIVALIS „KAUNAS 2018“ Balandžio 10 – 14 d.

balandžio
12d.

XXVII TARPTAUTINIS JAUNŲJŲ MUZIKŲ FESTIVALIS „KAUNAS 2018“ Balandžio 10 – 14 d.

Ketvirtadienis, 18:00 / Festivaliai
Bilietai

Mažoji salė

Donecko srityje gimusi penkiolikmetė Sofiia Yakovenko yra daugelio Ukrainos bei tarptautinių konkursų laureatė, jau penkerius metus ją remia tarptautinis Vladimiro Spivakovo labdaros fondas. Jaunoji smuikininkė koncertavo Donecko, Kijevo, Dnepropetrovsko, Simferopolio, Maskvos Piotro Čaikovskio, Maskvos filharmonijos mažojoje, Jevgenijaus Svetlanovo ir Muzikų namų kamerinėje, Paryžiaus „Louis Vuitton“ salėse, Sankt Peterburgo valstybinėje akademinėje kapeloje ir kitose erdvėse kartu su „Maskvos virtuozais“, Kostromos gubernijos simfoniniu, Igorio Lermano kameriniu orkestrais ir daugeliu kitų.
Talentinga aštuntokė smuikininkė iš Latvijos Emīlija Bukša jau yra pelniusi trečiąją vietą Belgijoje vykusiame konkurse „Bravo!“, diplomą Sauliaus Sondeckio vardo konkurse, antrąją vietą Nacionaliniame Latvijos jaunųjų muzikantų konkurse, pirmąją vietą Augusto Dombrovskio vardo konkurse Rygoje. Sėkmė ją lydėjo ir kituose pasirodymuose.
Jaunasis pianistas Paweł Wojciechowski yra pelnęs apdovanojimus įvairiuose Lenkijoje vykusiuose pianistų konkursuose. Prieš metus jis laimėjo pirmąją vietą Konino mieste vykusiame F. Chopino konkurse ir tapo jauniausiu Varšuvos filharmonijoje pasirodžiusiu Menų edukacijos centro organizuoto konkurso atlikėju. Koncertavo su Silezijos filharmonijos, Šventojo kryžiaus filharmonijos,  Olštyno filharmonijos orkestrais, pasirodė Kaliningrade su šio miesto orkestru, dalyvavo F. Chopino jubiliejui skirtų koncertų cikle, net du kartus tapo Olštyno miesto mero įsteigtos stipendijos laimėtoju, yra Lenkijos kultūros ministerijos ir nacionalinio paveldo programos „Jaunoji Lenkija“ narys, jį remia Lenkijos vaikų fondas.
Philip Huber yra daugeliu talentų apdovanotas jaunuolis, kuris muzikuoja su Zalcburgo Wolfgango Amadeus Mozarto vaikų, Bavarijos regiono Kimgau jaunimo simfoniniu orkestrais, taip pat groja klavesinu bei vargonais. Yra laimėjęs keletą pirmųjų vietų Vokietijos pianistų konkursuose, už išskirtinę šiuolaikinės muzikos interpretaciją jam buvo įteiktas Zalcburge vykusio konkurso diplomas, o „Steinway“ konkurse jis buvo įvertintas specialiuoju prizu grojimo keturiomis rankomis kategorijoje, laimėjo galimybę pasirodyti su „Bad Reichenhalio“ filharmonijos orkestru. Ne ką mažesni jo pasiekimai ir tarptautiniuose konkursuose. Jaunuolis dažnai koncertuoja prestižiniuose renginiuose.

Skip to content