spalio
16 d.
Antradienis, 18:30, Pramoginė muzika

Atsiprašome, dėl atlikėjo ligos koncertas keliamas į spalio 29 d. VLADAS BAGDONAS. AUTORINIS VAKARAS

spalio
16d.

Atsiprašome, dėl atlikėjo ligos koncertas keliamas į spalio 29 d. VLADAS BAGDONAS. AUTORINIS VAKARAS

Antradienis, 18:30 / Pramoginė muzika

Atsiprašome, dėl atlikėjo ligos koncertas keliamas į spalio 29 d. Bilietai galioja arba galima grąžinti jų įsigyjimo vietose.

 

 

Retai Lietuvoje viešintis, bet mylimas ir pasiilgtas Lietuvos kino, teatro ir televizijos aktorius Vladas Bagdonas Kauno valstybinėje filharmonijoje surengs autorinį koncertą visiems savo kūrybos gerbėjams. Tai reta proga pamatyti ir išgirsti aktorių, kurio milžiniškas indėlis į Lietuvos teatro istoriją yra įvertintas Nacionaline kultūros ir meno premija.

Nuo 1970 m. V. Bagdonas Lietuvos scenoje įkūnijo legendinius vaidmenis: Daukantą, Pirosmanį, Otelą, Faustą, Zorbą, bendradarbiavo su režisieriais: Dalia Tamulevičiūte, Jonu Vaitkumi, Eimuntu Nekrošiumi. Pastaruoju metu aktorius daug dirba – vaidina teatre ir filmuojasi Rusijoje. Už pagrindinį vaidmenį Pavelo Lungino filme „Dirigentas“ tarptautiniame Šanchajaus kino festivalyje buvo pripažintas geriausiu aktoriumi. Savo asmeniu Vladas Bagdonas simbolizuoja aukštos klasės aktorystę, o populiarumą Rusijoje kukliai aiškina tik rusų kalbos mokėjimu ir pažintimis; nedarbą Lietuvoje – asmeniniais trūkumais: „Išsisėmiau, nusibodau“.

Koncerte išgirsite senų, laiko patikrintų dainų bei naujų, dar negirdėtų kūrinių, atliekamų giliu, sodriu, hipnotizuojančiu Vlado Bagdono tembru. Gaila, bet dažniau scenoje aktorių mato užsienio, nei Lietuvos žiūrovai – tai reta galimybė išgirsti dainuojantį aktorių.

Tad nepraleiskite šios retos galimybės.

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „ATM KOMPANIJA“
Tel. +370 37 207322

Bilietų kaina: 10, 12, 15 Eur
Bilietai parduodami: Kauno filharmonijos kasoje ir bilietai.lt.