kovo
12 d.
Sekmadienis, 17:00, Kamerinė muzika

Visos L. van Beethoveno sonatos violončelei ir fortepijonui

kovo
12d.

Visos L. van Beethoveno sonatos violončelei ir fortepijonui

Sekmadienis, 17:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Dviejų genialių muzikantų retas ir ambicingas sumanymas – atlikti visas L. van Beethoveno sonatas violončelei ir fortepijonui viename koncerte. Prestižinio P. Čaikovskio konkurso laureatas Alexandras Rammas, daugelio prestižinių konkursų laureatas Darius Mažintas, kartu koncertuojantys viso pasaulio prestižinėse koncertų salėse, unikalią programą atliks ir Kaune.

Darius Mažintas jaunas, aktyviai koncertuojantis pianistas jau spėjo atkreipti publikos dėmesį muzikalumu ir savitomis interpretacijomis. Tai – vienas ryškiausių jaunosios kartos pianistų Lietuvoje, daugelio konkursų laureatas. Solinius rečitalius jis grojo JAV, Vokietijoje, Prancūzijoje, Italijoje, Rusijoje, Švedijoje, Olandijoje. Be to, D. Mažintas atlieka kamerinę muziką, yra grojęs su įvairiais orkestrais ir operos solistais. Dar viena jo veiklos sritis – edukacinių ir labdaros projektų organizavimas.

ALEXANDRAS RAMMAS – jaunas lietuvių kilmės muzikas koncertuosiantis Kaune, mamos Vitos Jasikonytės gimtinėje, yra vienas iš gabiausių ir paklausiausių savo kartos violončelininkų. Jo atlikime dera tokios savybės kaip virtuoziškumas, gilus kompozitoriaus idėjos įžvalgumas, atidus požiūris į garso išgavimą ir menininko tapatybė. A. Rammas yra pirmasis ir kol kas vienintelis Rusijos atstovas tapęs laureatu viename iš prestižiškiausių violončelininkų konkursų „Paulo cello competiotion“ Helsinkyje (2013). ). 2015 m. tapo tarptautinio P. Čaikovskio konkurso sidabro medalio laimėtoju. Jis koncertavo daugelyje Rusijos, Lietuvos, Švedijos, Austrijos, Suomijos, PAR, Japonijos, Prancūzijos, Bulgarijos miestų. Nuo 2011 m. A. Rammas, dėka mecenatų, groja puikiu Kremono (Italija) meistro Gabrielle Jebrano Yakoubo instrumentu.

Skip to content