balandžio

balandžio

PIANISTO KASPARO UINSKO SOLINIS REČITALIS

Pirmadienis, 18:00 / Kamerinė muzika

Balandžio 25 d. „Naujoji muzikų karta“ Kauno filharmonijos scenoje pristato pianisto Kasparo Uinsko solinį rečitalį, kuriame išimtinai skambės romantizmo epochos genijaus Franzo Liszto kūriniai. Šis koncertas pakeis kovo 15 d planuotą violončelininko Aleksandro Kniazevo ir pianisto K. Uinsko koncertą. Dėl pasaulyje susiklosčiusių politinių aplinkybių „Naujoji muzikų karta“ buvo priversta pakeisti koncerto datą, atlikėjus bei programą. Visi įsigyti bilietai lieka galioti.

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas KASPARAS UINSKAS koncertuoja pagrindinėse pasaulio salėse, tokiose kaip Niujorko „Carnegie Hall“, Vašingtono „J. F. Kennedy Center“, Londono „Wigmore Hall“, Berlyno filharmonijoje, Madrido filharmonijoje, Briuselio „BoZar“ bei daugybėje kitų salių. Šie tarptautiniai pasirodymai akimirksniu pelnė aukščiausius kritikų įvertinimus bei klausytojų pripažinimą: „didis pianistas ir muzikas…“ (New York Concert Review), „kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…“(Seen and Heard international).

2021 m. vasarą K. Uinskas buvo antrą kartą pakviestas dalyvauti legendinės pianistės Marthos Arge-rich festivalyje Hamburge, kur jis kartu su violončelininku Alexandru Kniazevu pasirodė Hamburgo „Laeiszhalle“. Pirmą kartą šiame festivalyje pianistas K. Uinskas koncertavo 2018 m. duete su pia-nistu Evgeni Bozhanovu. Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: „Royal Cham-ber Orchestra of Wallonia“ (Belgija), „Philharmonie Südwestfalen“ (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), „North Czech Philharmonic“ orkestru (Čekijoje), „West Bohemian Symphony“ orkestru (Čekijoje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Rosario simfoniniu orkestru Argentinoje, o taip pat su soliniais pasirodymais Londono „Wigmore Hall“, „Baerum Kulturhus“ salėje cikle „Piano Master Series” ir „Bodø Festival Nordland Musikkfestuke“ Norvegijoje, „BoZar“ salėje Briuselyje bei „Brussels Piano Festival“, koncertų ture Japonijoje „Fan-tastic Pianist“ serijoje, Slovakijos filharmonijoje, Ciuriche (Šveicarijoje), Mumbajuje (Indijoje) soli-nių ir kamerinės muzikos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Boriso-Glebsky, kameri-nės muzikos ture su violončelininku A. Kniazevu bei su P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtoju vio-lončelininku Andrei Ionita.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Naujoji muzikų karta“
Mob. 8 699 06 600
E. p. info@nmgeneration.com

Viso renginio metu rekomenduojama dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.