balandžio
16 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

VIII TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ KONKURSO LAUREATĖ

balandžio
16d.

VIII TARPTAUTINIO M. K. ČIURLIONIO PIANISTŲ KONKURSO LAUREATĖ

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

GABRIELĖ SUTKUTĖ nuo 2009 m. mokėsi Kauno Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje, mokytojos-ekspertės Birutės Kumpikienės klasėje. Šiuo metu ji tęsia studijas Londono karališkojoje muzikos akademijoje, prof. Christopho Eltono klasėje. G. Sutkutė yra dalyvavusi daugiau nei 20 tarptautinių ir respublikinių konkursų Lenkijoje, Italijoje, Škotijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Latvijoje, Maltoje, Estijoje, Ispanijoje. Pianistė pelnė 15 pirmųjų premijų bei keturis „Grand Prix“. 2019 m. ji laimėjo specialųjį prizą III tarptautiniame pianistų konkurse „City of Vigo“, kurio žiuri pirmininke buvo pianistė Martha Argerich, VIII tarptautiniame M. K. Čiurlionio pianistų ir vargonininkų konkurse laimėta trečioji vieta ir du specialūs prizai, tarp kurių publikos simpatijų prizas, taip pat
ji buvo atrinkta dalyvauti Oksfordo fortepijono festivalyje (su pilna stipendija). Už pasiekimus tarptautiniuose konkursuose penkerius metus iš eilės G. Sutkutė buvo apdovanota LR Prezidentės Dalios Grybauskaitės padėkos raštais. Nuo 2010 iki 2014 m. ją rėmė R. F. Tucko labdaros ir paramos fondas.

Pianistė aktyviai koncertuoja ne tik kaip solistė, bet ir su įvairiais kameriniais ansambliais bei orkestrais. 2016 m. kaip solistė ji pasirodė su Kauno simfoniniu orkestru. 2018 m. rudenį G. Sutkutė buvo pakviesta koncertuoti su Kauno styginių kvartetu. 2019 m. kartu su ,,Audentia Ensemble“ orkestru ji atliko W. A. Mozarto 21-ąjį koncertą.

G. Sutkutė tobulinosi profesorių O. Kern, A. Gavrilovo, D. Alexeevo, P. Devoyon, M. Voskresenskij, prof. P. Geniušo meistriškumo kursuose.