lapkričio
11 d.
Šeštadienis, 12:00, Koncertas šeimai

VAIKŲ MUZIKOS DIENA

lapkričio
11d.

VAIKŲ MUZIKOS DIENA

Šeštadienis, 12:00 / Koncertas šeimai

Kauno filharmonija lapkričio 11-ąją mažiausius savo klausytojus kviečia į pirmą kartą organizuojamą „Vaikų muzikos dieną“.

Renginio metu jaunieji muzikos gerbėjai galės susipažinti su įvairiausiaisiais muzikos instrumentais ir juos išbandyti: skambinti koncertiniu fortepijonu, mušti būgnus, griežti smuiku ar violončele, groti pučiamaisiais instrumentais.

Muzikinius užsiėmimus ves profesionalūs muzikantai ir pedagogai:  „Kauno fortepijoninis trio“ narės ir pedagogės – pianistė Lina Krėpštaitė, smuikininkė Indrė Andriuškevičiūtė, violončelininkė Asta Krištaponienė, mušamųjų instrumentų, džiazo atlikėjas ir pedagogas Aldas Danėlius, Kauno miesto simfoninio  orkestro fleitininkė Aušra Lukoševičiūtė, jiems talkins jų mokiniai iš J. Naujalio muzikos gimnazijos ir Kauno A. Kačanausko muzikos mokyklos.

„Vaikų muzikos dienos“ metu Kauno filharmonijoje įsikurs ir kūrybinės dirbtuvėlės, kurias organizuoja mūsų partneris Kūrybos kampas 360 – socialinė iniciatyva, plėtojanti darnaus vartojimo ir antrinio dizaino idėjas, besirūpinanti švaresnės ir sveikesnės aplinkos kūrimu. Dirbtuvėlėse vaikai iš antrinių žaliavų galės patys pasigaminti muzikinį instrumentą.

„Vaikų muzikos diena“ truks nuo 12 iki 16 val. Atvykite į Kauno filharmoniją su visa šeima ir praleiskite smagią dieną kartu su muzika! O, kad pilvai negurktų iš alkio mūsų kavinė pasiūlys specialų vaikišką meniu!

Renginys skirtas 3-12 metų amžiaus vaikams.

Renginys nemokamas!

Projektą finansuoja Kauno miesto savivaldybės programa „Iniciatyvos Kaunui“.

Skip to content