spalio
28 d.
Sekmadienis, 17:00, Kamerinė muzika

„TOLIMI – ARTIMI PEIZAŽAI“ SKIRTA DUETO KŪRYBINĖS VEIKLOS 20-MEČIUI

spalio
28d.

„TOLIMI – ARTIMI PEIZAŽAI“ SKIRTA DUETO KŪRYBINĖS VEIKLOS 20-MEČIUI

Sekmadienis, 17:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Vargonininkė Jūratė Landsbergytė, Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje baigusi vargonų ir muzikos istorijos studijas bei įgijusi menų daktaro laipsnį, yra Kijevo tarptautinio konkurso diplomantė, atlikimą tobulinusi daugelyje meistriškumo kursų Vakarų Europoje, koncertuoja Lietuvoje ir svetur. Johannesas Hustedtas yra Vokietijos Bazelio ir Karlsrūhės aukštųjų muzikos mokyklų docentas, nuo 1990 m. aktyviai įsitraukė į muzikinę veiklą, jo fleita dažnai skamba Lietuvoje.
J. Hustedto ir J. Landsbergytės duetas  gyvuoja nuo 1998 m. Jie koncertavo Lietuvoje, Vokietijoje, Šveicarijoje, Gruzijoje, Ispanijoje, Norvegijoje, dalyvavo Kristupo vasaros festivalyje, Pažaislio muzikos festivalyje Kaune, Nidos tarptautiniame festivalyje „Vargonų vasara“, Hermanno Heseno, „Der Calwer Klostersommer in  Hirsau“, Frankfurto (Oderio) muzikos festivaliuose Vokietijoje, koncertų cikluose „Frauenkirche“ bažnyčioje  Dresdene (Vokietija) ir „Påske festival“ Bergene, Norvegijoje, ir kitur.
Dueto repertuarą sudaro ne tik baroko, klasikos, romantizmo ir šiuolaikinės muzikos kūriniai, bet ir ankstyvoji muzika, senoji XII a. armėnų bažnytinė muzika. Dueto veikloje reikšmingas ir Baltijos šalių kompozitorių muzikos interpretavimas, leidžiantis klausytojams žavėtis Šiaurės–Rytų Europos regionu.