lapkričio
Sekmadienis, 17:00, Kiti renginiai

TEATRALIZUOTAS MARIAUS JAMPOLSKIO KONCERTAS „LINKSMOS SKOLINTŲ DAINŲ ISTORIJOS“!

lapkričio

Sekmadienis, 17:00 / Kiti renginiai

Jei trokštate ištrūkti iš kasdienybės ir patirti neišdildomų įspūdžių, lapkričio 14 d. 17 val. apsilankykite Kauno valstybinėje filharmonijoje, kurioje išvysite originalų, teatralizuotą ir užburiantį Mariaus Jampolskio šou.

Marius Jampolskis – garsus aktorius, talentingas atlikėjas, turintis puikų humoro jausmą. Vakaro metu skambės ir žinomos, ir specialiai į šią programą įtrauktos dainos. Pasirodyme persipins ramybė ir chaosas, nauja ir sena, švelnu bei džiaugsminga…

Pilnas intrigos, staigmenų, nesuvaidintų emocijų kupinas renginys!

Daugiau informacijos apie renginius: https://www.facebook.com/estradeja/
Koncerto organizatorius:
VšĮ „ESTRADĖJA“
Tel.+370 675 86 528
E. p. estradeja@gmail.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Renginių metu rekomenduojame dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.