kovo
30 d.
Šeštadienis, 17:00, Kamerinė muzika

TAS AMŽINAS JAUSMAS

kovo
30d.

TAS AMŽINAS JAUSMAS

Šeštadienis, 17:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

„Tas amžinas jausmas“ – tai amžinosios meilės temos interpretacija. Šis jausmas valdo žmoniją amžinai ir verčia patirti įvairiausias situacijas: pirmąją meilę, išdavystę, pavydą, meilės pilnatvę. Skambės melodijos iš amerikiečių kino juostų, o prancūzų kompozitoriai suteiks nuotaikos žaismingumą ir nerūpestingumą pasakojant personažų meilės istorijas.

NATALIJA KATILIENĖ – tarptautinių konkursų laureatė, kamerinės muzikos dainininkė, pasižymi skaidriu soprano skambėjimu. Ji daugelio Lietuvos bei užsienio festivalių dalyvė, nuolat pristato naujas programas Lietuvos didžiosiose ir mažosiose salėse, su įvairiais instrumentiniais ansambliais bei dainininkais.

STEIN SKJERVOLD – tai sodraus baritono savininkas. Mokėsi vokalo Norvegijoje ir Lietuvoje. Nuolat dainuoja barokinės, kamerinės muzikos koncertines programas, kur pristato savitą kūrinių interpretaciją, žavintis balso tembro išraiška ir emocija.

EGLĖ PERKUMAITĖ – pianistė, baigusi Maskvos konservatoriją, tarptautinių konkursų laureatė. Nuolat koncertuojanti Lietuvoje bei užsienyje. Pasižymi gebėjimu groti solo ir išraiškingu fortepijono valdymu su skirtingais dainininkų balsais.