gruodžio
15 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

TARPTAUTINIŲ MUZIKOS APDOVANOJIMŲ „BELBRAND AWARD“ LAUREATŲ KONCERTAS

gruodžio
15d.

TARPTAUTINIŲ MUZIKOS APDOVANOJIMŲ „BELBRAND AWARD“ LAUREATŲ KONCERTAS

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika

Tarptautiniai muzikos apdovanojimai „BelBrand Award“ buvo įsteigti 2014 m. Jų įsteigimą iniciavo to paties pavadinimo asociacija, kurios globėja yra „Eurazijos ekonomikos komisija“. Pagrindinis tikslas – pritraukti kuo platesnį jaunųjų muzikantų būrį ir suteikti jiems visą reikiamą bazę bei sudaryti tinkamas sąlygas vokalistų ir instrumentalistų iš įvairių šalių kūrybai bei pasirodymams.
Pagrindinė asociacijos užduotis yra pritraukti kultūros ir meno kūrėjų bei rėmėjų dėmesį tam, kad būtų skatinamas jaunųjų atlikėjų kūrybiškumas, didinamas profesionalų pedagogų būrys, kuris padėtų formuoti jaunųjų muzikų meistriškumą, bei stiprinamas muzikinio ugdymo įstaigų tarptautinis bendradarbiavimas.
„BelBrand“ didelį dėmesį skiria įvairių šalių kultūrinių tradicijų išsaugojimui ir tęstinumui, stiprina tarptautinį bendradarbiavimą. Organizuojami renginiai leidžia atpažinti talentingus atlikėjus, sukurti gerą pagrindą jų profesiniam tobulėjimui bei išlaikyti lengvą ir kūrybišką atmosferą apdovanojimų metu. Taip pat prisideda prie visuomenės muzikinio skonio formavimo.
Kauno miesto simfoninis orkestras džiaugiasi turėdamas progą prisidėti prie šių tikslų ir gruodžio 15 d. visus kviečia į koncertą, kuriame pristatys „BelBrand Award“ laureatus. Koncerto solistai – sopranas iš Kazachstano Claudia Potemkina ir pianistas iš Baltarusijos Alexanderis Danilovas. Kauno miesto simfoniniam orkestrui ir solistams diriguos „BelBrand“ konkurso žiūri komisijos pirmininkas prof. Viačeslavas Bortnovskis.
Per daugiau nei keturis dešimtmečius maestro dirigavo galybėje koncertų, dirbo su dešimtimis orkestrų, sukūrė įrašus kino teatruose. Ne kartą buvo įvairių labdaros renginių bendraautorius. Taip pat į jo biografiją įrašyti nuveikti darbai kartu su garsiais menininkais ir kūrybinėmis komandomis iš Rusijos, Anglijos, Vokietijos, Olandijos. Visi šie ir daugelis kitų jo darbų yra susiję su mokymu bei jaunosios muzikų kartos ugdymu.

KMSO inf.

Skip to content