gruodžio
15 d.
Antradienis, 18:00, Kamerinė muzika

Privatu: Koncertas keliamas į 2021-03-24 d. Tango karo metu

gruodžio
15d.

Privatu: Koncertas keliamas į 2021-03-24 d. Tango karo metu

Antradienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mieli žiūrovai!

Informuojame, kad dėl Lietuvoje įvesto karantino koncertas yra perkeliamas į 2021 m. kovo 24 d.
Bilietai lieka galioti. Papildomai kreiptis nereikia.

 

Skiriama Antrojo pasaulinio karo pabaigos 75-osioms metinėms ir didžiojo Vilniaus išminčiaus Gaono metams paminėti

Koncertinė programa TANGO KARO METU į vieną ansamblį subūrė muzikus, įsitikinusius, kad muzikos kalbos pagalba galima dalintis labai svarbiomis įžvalgomis apie pačius reikšmingiausius patyrimus, ir siekiančius, kad muzikiniai koncertai būtų ne vien smagia pramoga, bet taip pat suvirpintų ir pačias jautriausias klausytojų sielos kerteles.

Programa apjungia dešimties kompozitorių kūrinius. Programoje atrado vietą muzika, sukurta Ispanijoje, Anglijoje, Prancūzijoje, Čekijoje, Moravijoje, Lenkijoje, Rusijoje, Olandijoje, Vokietijoje. Čia susipynė tango, valsai, polkos, lopšinės, dainos ir kamerinė muzika.

Ši puošni, labai stilistiškai įvairi muzikinė puokštė, yra suvienyta vieno vardiklio: visi kūrinių autoriai kompozitoriai tapo dviejų didžiųjų dvidešimtojo amžiaus beprotybių – pasaulinių karų – aukomis. Kai kurie jų mirė koncentracijos stovyklose, kiti – apkasuose ar apgultuose miestuose, vienas jų paskendo torpeduotame laive. Visus šiuos kompozitorius vienija ir tai, kad kiekvienas jų savo gyvenime tryško kūrybos džiaugsmu, o savo muzika dalinosi su įvairiausių tautybių žmonėmis.

Koncertine programa TANGO KARO METU atlikėjai siekia, kad kiekvienas pajustume šioje šviesioje, emocingoje muzikoje kompozitorių troškimą gyventi ir kurti grožį.