lapkričio
25 d.
Šeštadienis, 17:00, Pramoginė muzika

TANGO DE BUENOS AIRES

lapkričio
25d.

TANGO DE BUENOS AIRES

Šeštadienis, 17:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

VISI BILIETAI PARDUOTI!
Sakoma, jog ruduo – pats nuostabiausias laikas pajusti kerinčio tango aistrą. Visiems, ieškantiems šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų, „Arts Libera International“ dovanoja įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį renginį „Tango de Buenos Aires“.

Autentiška ir nuoširdi muzika bei meilės ir aistros šokis į Lietuvą atvyksta tiesiai iš pačios tango tėvynės Argentinos. Pirmą kartą Lietuvos koncertinėse scenose kartu pasirodys charizmatiškieji tango meistrai – bandonijos virtuozas Arielis Ramirezas, dainininkas Martinas Pacione ir tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai – šokėjai Brigita ir Carlosas Rodriguezai.  Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą, į kurią elegantiškai įsikomponavo šokėjų pora. Skambant užburiančioms Astoro Piazzollos, Jose Padulos, Juano Carloso Cobiano, Francisco Canaro, Carloso Gardelo, Mariano Moreso ir pačių atlikėjų sukurtoms melodijoms, scenoje pasklis tikrojo argentinietiško tango dvasia.

Pasaulinio lygio bandonijos virtuozas Arielis Ramirezas priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui tarptautiniu mastu. Maestro nuolat koncertuoja su  žymiausiais  įvairių šalių tango artistais ir su įspūdingais meno projektais yra apkeliavęs daugelį Amerikos, Azijos ir Europos šalių. A. Ramirezas koncertų metu betarpiškai bendrauja su publika ir sulaukia audringų ovacijų už savo emocingą muzikavimą, virtuozišką techniką ir visišką savęs atidavimą scenoje.  Manome, kad tokio lygio bandonijos atlikėjo apsilankymas Lietuvoje paskatins dar labiau pamilti šį magišką žanrą.

Dainininkas Martinas Pacione yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis savo specifiniu balso tembru, skambančiu labai romantiškai ir emocingai. M. Pacione  būdamas dar visai jaunas pradėjo aktyvią tarptautinę karjerą ir gastroles Lotynų Amerikos ir Europos šalyse, nuolat tobulindamas savo profesionalumą ir pelnydamas publikos palankumą. Meilė tango muzikai, sodrus ir gilus balso tembras bei pozityvios emocijos sklinda iš M. Pacione koncertų metu ir jis yra labai šiltai sutinkamas publikos.

„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje jis gyvena nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo.“, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras Carlosas Rodriguezas iš Buenos Airių, kuris kartu su Brigita Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu. Šokėjai nuolat gastroliuoja įvairiose pasaulio šalyse, veda meistriškumo kursus ir bendradarbiauja su pasaulinio garso muzikantais.

Visa tai pamatysite magiškame tikrojo „Tango de Buenos Aires“ spektaklyje, skirtame Jums, mieli žiūrovai. Pripažinti artistai, kurių pasirodymai pritraukia pilnas koncertų sales, laukia susitikimo su tango meno gerbėjais!

Bilietų kaina: 10, 13, 16 Eur

Renginio organizatorius – „Arts Libera International“

Tel. +370 677 00 699, el. p. board@artslibera.com, www.artslibera.com

 

 

Skip to content