vasario
27 d.
Trečiadienis, 18:00, Kamerinė muzika

SVAJINGOJI KLASIKA

vasario
27d.

SVAJINGOJI KLASIKA

Trečiadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Ukrainai ir Moldovai atstovaujanti pianistė Bogdana Ravliuk – fortepijono akademijos „Klaipėda Piano Masters 2018“ dalyvė, už atskleistą muzikinį talentą, aukšto lygio pianizmą bei išskirtinius pasirodymus akademijos metu apdovanota Kauno valstybinės filharmonijos įsteigtu paskatinamuoju prizu.

„Klaipėda Piano Masters“ – startavusi 2017 metais Klaipėdoje, yra didžiausia, analogų savo paskaitų įvairiapusiškumu bei intensyvumu neturinti fortepijono akademija Baltijos valstybėse. Akademijos sumanytojo ir meno vadovo – pianisto Gintaro Januševičiaus nuomone, atlikėjams svarbu siekti universalumo, plataus akiračio ir erudicijos. Tad akademijoje vyksta fortepijono meistriškumo pamokos, paskaitos apie psichologinį pasirengimą, sceninio įvaizdžio formavimą, inovatyvių programų kūrimą, viešą kalbėjimą, asmeninę vadybą ir kt.

Bohdana Ravljuk debiutavo su orkestru, skambindama Sergėjaus Prokofjevo 1-ąjį koncertą. Pastaruoju metu pianistė aktyviai rengė pasirodymus Ukrainoje, Moldovoje bei Lietuvoje, iškovojo ne vieną apdovanojimą nacionaliniuose ir tarptautiniuose konkursuose. Atlikėja studijuoja Moldovos valstybinėje muzikos, šokio ir dailės akademijoje, profesoriaus Anatolijaus Lapicus klasėje. Papildomai ji stažuojasi pas žymius pianistus Monica Benvenuti, Valentiną Berman, Filipo Faes, Gintarą Januševičių ir Ludmilą Kasjanenko.

Skip to content