gruodžio
17 d.
Sekmadienis, 19:00, Pramoginė muzika

„STEBUKLO PALIESTI“. GRAŽIAUSIA ŠV. KALĖDŲ MUZIKA

gruodžio
17d.

„STEBUKLO PALIESTI“. GRAŽIAUSIA ŠV. KALĖDŲ MUZIKA

Sekmadienis, 19:00 / Pramoginė muzika

Išskirtinio skambesio projektas, pirmuoju koncertiniu turu, šių metų pavasarį, netikėtais muzikiniais sprendimais sužavėjęs daugelį klausytojų, vėl žada nustebinti kruopščiai atrinkta ir naujai aranžuota gražiausia pasauline šv. Kalėdų muzika bei autorinėmis atlikėjo Ramūno Difarto dainomis!
Išskirtinio balso tembro, jausmingas ir muzikalus dainų autorius, atlikėjas ir gitaristas R. Difartas kartu su savo žmona, atlikėja Aušra Difarte koncerto metu atliks gražiausius šventinius duetus, pritariant nuostabaus grožio lietuvišku instrumentu – kanklėmis bei smuiku ir gitara.
Paties projekto idėja gimė klaidžiojant interneto platybėmis, kai akis patraukė dvi jaunos, talentingos seserys Lina Žilinskaitė ir Rasa Vaicekauskienė, grojančios duetu – kanklėmis ir smuiku. Sužavėjo merginų muzikalumas ir instrumentų valdymo profesionalumas.
Klausytojai programoje išgirs gražiausias šv. Kalėdų dainas („White Christmas“, „Jingle bells“, „Hallelujah“ ir kt.), taip pat populiariąją pasaulinę klasiką: „The Beatles“, B. Adams, Sting, „Eagles“, „Queen“ bei autorines R. Difarto dainas. Balsai persipins su nepaprastai gražiu kanklių, smuiko ir gitaros skambesiu.
„Mūsų tikslas – atnešti muzikos stebuklą ir šv. Kalėdų džiaugsmą į klausytojų širdis“ – tikisi atlikėjai.
Koncertas žada ir malonių netikėtumų bei staigmenų! Specialiai šiam vakarui bus kuriamos ir scenos dekoracijos.
Bilietai platinami tik  www.bilietai.lt
Koncerto organizatorius – A. Difartė

Skip to content