balandžio
08 d.
Pirmadienis, 18:30, Pramoginė muzika

ROMANSŲ VAKARAS

balandžio
08d.

ROMANSŲ VAKARAS

Pirmadienis, 18:30 / Pramoginė muzika

Romanso magija nuneš klausytojus ten, kur norisi būti mylimam ir pačiam mylėti, kur sunkus išsiskyrimo kartėlis ir neviltis pasimiršta. Nostalgija alsuojančiame romanso pasaulyje gali kaip niekur kitur atsiduoti ir leisti savo širdžiai tikėtis tos nepakartojamos ir kartais nesulaukiamos akimirkos, kai gali būti toks, koks nori, kai nebijai apnuoginti savo taip pažeidžiamos sielos. Kartais būna sentimentalu, bet viskas skaidru ir tikra…
Trys skirtingi, skirtingų patirčių ir požiūrio atlikėjai ONA KOLOBOVAITĖ, LIUBA NAZARENKO, LIUDAS MIKALAUSKAS susitinka vienoje scenoje tam, kad atskleistų visą įmanomą romansų grožį.
Trijų skirtingų dainininkų susitikimas leis įsitikinti, kad, iš pirmo žvilgsnio atrodytų, po neįmantriomis melodijomis slepiasi visa jausmų gama. Nenuostabu, kad prieš kelis šimtmečius Ispanijoje užgimęs, o vėliau Rusijoje ypač ištobulėjęs ir populiarus tapęs muzikos žanras iki šiol randa kelią ir į dainininkų, ir į klausytojų širdis.
Jūsų laukia reta galimybė išgirsti, kaip šį lyriškąjį žanrą interpretuos skirtingo muzikinio kelio, tačiau talentu vienas kitam nenusileidžiantys dainininkai.
Kviečiame apsilankyti!

Koncerto organizatorius:
VŠĮ ATM KOMPANIJA
El. p. atmkoncertai@gmail.com

Skip to content