gruodžio
Antradienis, 19:00, Pramoginė muzika

ROJALIS & VIOLONČELĖ. MUSIC BY LINKIN PARK, LANA DEL REY, ONE REPUBLIC AND OTHER

gruodžio

Antradienis, 19:00 / Pramoginė muzika

Šio koncerto atmosfera panardins jus į nerealų emocijų pasaulį, kuriame fortepijono ir violončelės garsai suteiks jums maksimalios euforijos – tai viena maloniausių dienos pabaigų, kurią galite padovanoti sau.

Išgirsite fortepijono ir violončelės derinį, kurių natos skambės ir jūsų kūne. Tai neįprasta programa, kurią pamatysite pirmą kartą!

Renginys vyks atmosferingiausioje muzikinėje Kauno vietoje – Kauno valstybinėje filharmonijoje.

Mes taip pat ruošiame neįtikėtiną šviesos šou, kuris dar labiau įtrauks Jus į nerealaus pasaulio atmosferą.

Įspūdžiai išliks šilčiausi, o emocijos – ryškiausios!

Mums rūpi jūsų ramybė, mes pasirūpinsime jūsų saugumu:
1. Žiūrovų skaičius renginyje bus užpildant tik 50% visų vietų, išlaikant socialinį atstumą;
2. Kiekvienam svečiui bus pasiūlyta:
– apsauginė kaukė;
– apsauginės pirštinės;
– antiseptikas.
3. Mes pasirūpinsime papildomais ir skirtingais įėjimais/išėjimais visiems svečiams.

Organizatorius
LLC „CLASSIC ENERGY“