kovo
12 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

Popietė visai šeimai KEITH AMOS – Muzikinė pasaka „ALAVINIS KAREIVĖLIS“

kovo
12d.

Popietė visai šeimai KEITH AMOS – Muzikinė pasaka „ALAVINIS KAREIVĖLIS“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Pirmasis Kauno miesto simfoninio orkestro inicijuojamas edukacinių koncertų ciklas „Alavinis kareivėlis“ įvyko 2015 metais, Kauno valstybinėje filharmonijoje. Tuomet pilnose koncertų salėse buvo pristatyti keturi edukaciniai koncertai, kuriuose dalyvavo per 3000 tūkstančius vaikų, festivalio idėja palankiai įvertinta žiūrovų, kritikų, žiniasklaidos.

Suvokdamas vaikų edukacijos svarbą, puoselėjimą ir propagavimą, šiuo projektu Kauno miesto simfoninis orkestras ieško naujų veiklos formų, kuriomis ir toliau prisideda prie vaikų ugdymo, jų muzikinio skonio formavimo.

Iki šiol pristatęs klasikinius kūrinius vaikams ir jaunimui kaip S. Prokofjevo simfoninė pasaka „Petia ir Vilkas“, C. Saint-Sanso „Žvėrių karnavalas“, 2017 m. kartu su partneriais iš Danijos orkestras parengs ir pristatys britų kompozitoriaus Keith Amos muzikinę pasaką „Alavinis kareivėlis“ H. Ch. Anderseno pasakos motyvais. Kūrinys skambės edukacinių popiečių Kauno moksleiviams ir koncertų „Visai šeimai“ metu.

Nepaisant to, kad Kauno miesto simfoninis orkestras organizuoja profesionalaus scenos meno (koncertų, festivalių, konkursų, kitų literatūros, meno programų) kūrimą ir viešą atlikimą, jis taip pat skiria didelį dėmesį tarpdisciplininio meno projektų organizavimui. Todėl šiame projekte svarbus ne tik muzikinis aspektas. Koncertus iliustruos video projekcijos, tekstus skaitys profesionalus aktorius.

Dirigentė – Esther Bobrova Lange (Danija).

Skaitovas – Nacionalinio Kauno dramos teatro aktorius Saulius Čiučelis.

KMSO inf.

 

Skip to content