spalio

spalio

PIANISTO KASPARO UINSKO SOLINIS REČITALIS

Antradienis, 18:00 / Kamerinė muzika

Spalio 19 d. „Naujoji muzikų karta“ Kauno filharmonijoje pristato pianisto Kasparo Uinsko solinį rečitalį, kuriame skambės romantizmo epochos genijaus Franzo Liszto kūriniai. Tai bus debiutinė programa, kurią galės išgirsti Kauno klausytojai. „Nors atlieku įvairių kompozitorių ir laikmečių muziką, tačiau niekad prieš tai neteko giliau dirbti su F. Liszto kūryba. Specialiai pasirinkau rečitalyje atlikti tik šio genialaus kompozitoriaus kūrinius, kad klausytojai galėtų pilnai pasinerti į jo pasaulį.“ – sako K. Uinskas.

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas K. Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko „Carnegie Hall“, Vašingtono J. F. Kennedy, Londono „Wigmore Hall“, Berlyno filharmonijoje, Madrido filharmonijoje, Briuselio „BoZar“ bei daugelyje kitų salių. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais:
„…Didis pianistas ir muzikas…“ (Carnegie Hall, New York Concert Review); „…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…“ (London Wigmore Hall, Seen and Heard international).

Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: Valonijos karališkuoju kameriniu (Bel-gija), „Philharmonie Südwestfalen“ (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), „North Czech Philharmonic“ orkestru (Čekijoje), „West Bohemian Symphony“ orkestru (Čekijoje), Slo-vakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Rosarijo simfoniniu orkestru Argentinoje, taip pat su soliniais pasirodymais Londono „Wigmore Hall“, „Baerum Kulturhus“ salėje cikle „Piano Master Series“ ir „Bodø Festival Nordland Musikkfestuke“ Norvegijoje, „Bo-Zar“ salėje Briuselyje bei „Brussels Piano Festival“, koncertų ture Japonijoje „Fantastic Pianist“ serijoje, Slovakijos filharmonijoje, solinių ir kamerinės muzikos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Boriso-Glebskiu, kamerinės muzikos ture su legendiniu violončelininku A-lexanderiu Kniazevu, su P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtoju violončelininku Andrei Ionita, duete su pianistu Evgenijumi Bozhanovu pasirodė Marthos Argerich festivalyje Hamburge.
Koncerto organizatorius – VšĮ „Naujoji muzikų karta“

E. p. info@nmgeneration.com

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.