vasario

vasario

PIANISTO KASPARO UINSKO SOLINIS KONCERTAS

Šeštadienis, 17:00 / Kamerinė muzika

Vasario 8 d. po dvejų metų petraukos į Kauno filharmonijos sceną su soliniu rečitaliu sugrįžta pianistas KASPARAS UINSKAS. Šį kartą klausytojams jis pristatys programą su vieno savo mėgstamiausių kompozitorių – Frédérico Chopino kūriniais. „Romantinio periodo muzika yra artimiausia mano sielai. Gerai jaučiu jos kalbą ir noriu dalintis ja su klausytojais.“ – sako K. Uinskas

Tarptautinį pripažinimą pelnęs pianistas Kasparas Uinskas koncertuoja pasaulinio garso koncertų salėse, tokiose kaip Niujorko „Carnegie Hall“, Vašingtono J. F. Kennedy, Londono „Wigmore Hall“, Berlyno filharmonijoje, Madrido filharmonijoje, Briuselio „BoZar“ bei daugelyje kitų salių. Užsienio kritikai ir klausytojai žavisi K. Uinsko pasirodymais:
„…Didis pianistas ir muzikas…“ (New York Carnegie Hall Concert Review); „…kvapą gniaužiantis jausmingumas, tai buvo absoliučiai magiška…“ (London Wigmore Hall, Seen and Heard international).

Praėjusiuose sezonuose K. Uinskas pasirodė su orkestrais: Valonijos karališkuoju kameriniu orkestru (Belgija), „Philharmonie Südwestfalen“ (Vokietija), Liepojos simfoniniu orkestru (Latvija), Šiaurės Čekijos filharmonijos orkestru, „West Bohemian Symphony“ orkestru (Čekijoje), Slovakijos radijo simfoniniu orkestru, Krokuvos simfoniniu orkestru, Rosario simfoniniu orkestru Argentinoje, taip pat su soliniais pasirodymais Londono „Wigmore Hall“, „Baerum Kulturhus“ salėje cikle „Piano Master Series“ ir „Bodø Festival Nordland Musikkfestuke“ Norvegijoje, „BoZar“ salėje Briuselyje bei „Brussels Piano Festival“, koncertų ture Japonijoje „Fantastic Pianist“ serijoje, Slovakijos filharmonijoje, solinių ir kamerinės muzikos koncertų ture Norvegijoje su smuikininku Nikita Boriso-Glebsky, kamerinės muzikos ture su legendiniu violončelininku Alexanderiu Kniazevu, su P. I. Čaikovskio konkurso nugalėtoju violončelininku Andrei Ionita, duete su pianistu Evgeni Bozhanovu pasirodė Marthos Argerich festivalyje Hamburge.

Koncerto organizatorius:
NAUJOJI MUZIKŲ KARTA