Šeštadienis, 16:00, Pramoginė muzika

Pranešimas DOMINO teatro žiūrovams: ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI. MUZIKINIS REVIU – HUMORO ŠOU „LEGENDINĖS LEGENDOS“

Šeštadienis, 16:00 / Pramoginė muzika

Pranešimas DOMINO teatro žiūrovams:

Atsižvelgdami į 2020 m. kovo 12 d. Lietuvos Respublikos Vyriausybės priimtą sprendimą laikinai uždrausti masinius renginius visoje šalyje, informuojame, kad DOMINO teatro renginiai, kurie buvo suplanuoti laikotarpiu nuo 2020 m. kovo 13 d. iki draudimo organizuoti renginius termino pabaigos, bus perkeliami.

Konkrečias perkeliamų renginių datas ir detalesnę informaciją pateiksime kitą savaitę DOMINO teatro Facebook paskyroje bei internetinėje svetainėje www.dominoteatras.lt. Pažymime, kad žiūrovų įsigyti bilietai galios į perkeltus spektaklius.

Visų žiūrovų prašome supratimo dėl susidariusios ekstremalios situacijos ir kantrybės sulaukiant informacijos atnaujinimo. Iš anksto atsiprašome, jei nuo per didelio srauto į žinutes atsakysime ne iš karto. Pažadame, kad darysime viską, kad situacija būtų išspręsta kaip įmanoma greičiau.

Būkime sveiki!

DOMINO teatro administracija

Legendarinis estrados duetas ORESTAS IR DŽILDA VAIGAUSKAI švenčia savo sceninės veiklos jubiliejų ir ta proga kviečia į savo muzikinį reviu „Legendinės legendos“.

Reviu – tai pramoginis vaidinimas, sudarytas iš atskirų teatro bei muzikos numerių. Kauniečių ORESTO IR DŽILDOS VAIGAUSKŲ muzikiniame reviu skambės auksinės estrados melodijos. Be to, liesis pokštai iš legendarinės poros asmeninio gyvenimo, taip pat stebins muzikinės staigmenos, Legendinė Loterija ir fantastiški duetai su kitomis estrados legendomis.

Amžiaus cenzas: N-14

Renginio trukmė: ~ 2 val. 30 min.
Pertraukos: 15 min.
Vaikai įleidžiami nemokamai: ne