lapkričio
29 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

NE TIK ŠOPENAS…

lapkričio
29d.

NE TIK ŠOPENAS…

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Kas būtų, jei kurioje nors iš Monmartro kavinių susitiktų Amelija ir Frederikas Šopenas? Nors šis scenarijus skamba kaip fantazija ar labiau primena gražų sapną, muzikos pasaulyje viskas įmanoma!

Pianistės Ievos Dūdaitės koncerte skambės F. Šopeno ir Y. Tierseno kūryba, nukelsianti į tą patį, bet labai skirtingą Paryžių: klausydami svajingų noktiurnų, baladžių, valsų, pabuvosite XIX a. salonuose. O „Amelijos iš Monmartro“ garso takelio melodijos primins, kad net ir naujausių technologijų amžiuje, sunku pabėgti nuo savo jausmų.
Kviečiame susitikti su didžiaisiais romantikais I. Dūdaitės rečitalyje.

Ieva Dūdaitė yra viena iš geriausių savo kartos Lietuvos pianistų, koncertuojanti visame pasaulyje. Kad ir kur bekoncertuotų, atlikėja pelno šilčiausias publikos simpatijas bei aukštus profesionalų įvertinimus. Jos repertuaras platus: nuo baroko iki šiuolaikinės muzikos kūrinių, taip pat svarbią vietą atlikėjos repertuare užima lietuvių muzika ir jos populiarinimas svetur. Anot pianistės, muzika pasirinko ją ir atvirkščiai, ir sako: „esu palaiminta, kad mano profesija yra mano svajonė“.