kovo
25 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI “PETIA IR VILKAS”

kovo
25d.

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI “PETIA IR VILKAS”

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Kauno miesto simfoninis orkestras jau yra pristatęs klasikinių kūrinių vaikams ir jaunimui – tai H. Ch. Anderseno pasaka „Alavinis kareivėlis“, C. Saint-Saënso „Žvėrių karnavalas“, šiais metais orkestras kviečia pasiklausyti rusų kompozitoriaus Sergejaus Prokofjevo simfoninės pasakos orkestrui ir skaitovui „Petia ir Vilkas“.

1936 m. S. Prokofjevas sukūrė muzikinę pasaką simfoniniam orkestrui ir skaitovui. Tai įdomi istorija, kurią papildo nuostabi muzika, joje skirtingi orkestro instrumentai įasmenina tos pasakos veikėjus. Kiekvienas pasakos personažas susilies su jį įgarsinančiu instrumentu, o skaitovas interpretuos istoriją, sukurtą prieš daugiau nei 80 metų.

Vieno vaikų teatro vadovas pasiūlė tuomet jau gerai žinomam kompozitoriui S. Prokofjevui parašyti kūrinį, kuris padėtų vaikams geriau pažinti orkestro instrumentus. Ir taip jau beveik 80 metų šį kūrinį atlieka, įrašinėja viso pasaulio orkestrai ir dirigentai, autoriaus tekstą įskaito garsiausi aktoriai.

Kauno miesto simfoninis orkestras pristatydamas šią muzikinę pasaką siekia suteikti galimybę vaikams per klausą geriau pažinti orkestrą ir jo instrumentus. Tai taip pat skatina integraciją, bendruomeniškumą ir edukaciją, pasitelkiant įvairias profesionaliojo meno formas.

KMSO inf.