kovo
05 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

Muzikinė popietė visai šeimai „NEDOS PASAKA“

kovo
05d.

Muzikinė popietė visai šeimai „NEDOS PASAKA“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Du džiazo banginiai, kurie beveik sutverti vienas kitam. Pasižymintys veržlia improvizacijos energija, turintys įspūdingą istoriją ir užtarnautą reputaciją džiazo pasaulyje. Tai – Neda Malūnavičiūtė ir Kauno bigbendas. Prieš Kalėdas surengusi turą arenose, ji trumpam grįžta prie ištakų ir prisimena kolektyvą, su kuriuo dalijosi aistra atlikti džiazo muziką prieš porą dešimtmečių. Klausytojams didelį įspūdį paliko praėjusį lapkritį Kauno bigbendo jubiliejaus proga nuskambėjęs jos muzikinis sveikinimas kartu su saksofonininku Vytautu Labučiu.

Šis koncertas vyks sekmadienio popietę, tačiau puikiausiai atrastų vietą ir vakaro koncertų cikle. Todėl koncertas skirtas visai šeimai ir į jį būtina nuvesti jaunąją džiazo klausytojų kartą, kuriai reikėtų priminti, kad Neda Malūnavičiūtė yra viena tituluočiausių Lietuvos džiazo atlikėjų.

Popietėje Kauno bigbendas atvers laiko patikrintus, džiazo aukso fondui priskiriamus kūrinius. Skambės, o tiksliau bus improvizuojami, D. Ellingtono, G. Gershwino, A. Sandovalo, F. Mantootho kūriniai. Nuo bliuzinio „Blue Blues“, klasikinio „Karavano“ iki lyrinių „Angelo akių“. Tokią bigbendo ir vokalo pasakos pynę išpins patyrę ir charizmatiški atlikėjai.

Koncerto organizatorius – koncertinė įstaiga „Kauno santaka“
Tel. +370 37 220 385
El. p. vaidas.andriuskevicius@kaunosantaka.lt
www.kaunosantaka.lt

Skip to content