Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „GAUDŽIA TROMBONAI“

MUZIKINĖ POPIETĖ VISAI ŠEIMAI „GAUDŽIA TROMBONAI“

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai

Ansamblio „Opera Brass“ nariai yra Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistai. Kartu kaip atskiras ansamblis pradėjo groti prieš devynerius metus. Atlikėjai ruošia įvairias programas trombonų ansambliams: vaikams – „Gyvūnai muzikoje“, „Amerikoniškos Jhon‘inės“, pristatytos Tytuvėnų vasaros festivalyje, „Viduržiemio fantazija“ Šv. Jonų bažnyčioje, dalyvavo Ch. Frenkelio tarptautiniame muzikos festivalyje Šiauliuose, Didžiajame muzikų parade Nacionalinės filharmonijos didžiojoje salėje, grojo Europos operos dienose Nacionaliniame operos ir baleto teatre, „Trakų fanfarinėje savaitėje“.

„Opera Brass“ yra paruošęs programas nuo baroko ir klasikos iki džiazo, populiariosios ir šiuolaikinės muzikos. Šį kartą ansamblis pristato naują programą visai šeimai, tad nepraleiskite progos paklausyti kaip smagiai trombonai gaudžia!

Tomas Karka – Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro trombonų grupės koncertmeisteris, Kauno miesto simfoninio orkestro trombonų grupės koncertmeisteris, Naujosios Vilnios vaikų muzikos mokyklos mokytojas, įvairių varinių pučiamųjų ansamblių narys, tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas.

Mindaugas Valaitis – Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistas, Nacionalinės M. K. Čiurliomio menų gimnazijos mokytojas. Kaip solistas dalyvauja šalies festivaliuose (Menų festivalio „Vasara su M. K. Čiurlioniu“ aidai, Tytuvėnų vasaros festivalis, Dainavos krašto muzikos festivalis). M. Valaitis yra respublikinių J. Pakalnio konkursų (1990, 1993) laureatas.

Jonas Kunčius – Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistas. Baigė bakalauro studijas Malmės muzikos akademijoje, Švedijoje. Dabar Lietuvos muzikos ir teatro akademijos magistrantas. Tarptautinių ir respublikinių konkursų laureatas.

Audrius Stasiulis – Nacionalinio operos ir baleto teatro simfoninio orkestro artistas, B. Jonušo muzikos mokyklos ir J. Tallat-Kelpšos konservatorijos mokytojas-metodininkas, įvairių varinių pučiamųjų ansamblių narys. Stažavosi Suomijoje, Švedijoje. Respublikinių konkursų laureatas.