gruodžio
17 d.
Sekmadienis, 14:00, Koncertas šeimai

MUZIKINĖ PASAKA „DIEVIŠKOJI GARSŲ SKRYNIA“ Libreto autorius, režisierius – Vidmantas Bartulis

gruodžio
17d.

MUZIKINĖ PASAKA „DIEVIŠKOJI GARSŲ SKRYNIA“ Libreto autorius, režisierius – Vidmantas Bartulis

Sekmadienis, 14:00 / Koncertas šeimai
Bilietai

Kaip atrodytų pasaulis, jei jame nebūtų muzikos, ar jis nebūtų liūdnas ir nuobodus? – klausia Vidmanto Bartulio edukacinė-muzikinė pasaka „Dieviškoji garsų skrynia“. Ar pasakoje išgirsite atsakymą? Tebūnie tai paslaptis, nors net mažiausieji žino, kad visos pasakos baigiasi laimingai…

Įsivaizduokite, kad vienintelė muzika žemėje – paukščių čiulbėjimas ir žmonių giedojimas. Kažko trūksta… „Taip, garsų grožiui vien balsų neužtenka…“ – pamanė Seneliukas Dievuliukas ir ėmė raustis dieviškoje garsų skrynioje. O kas gi ten? Patys keisčiausi instrumentai, kurių vardai SMUIKAS, VIOLONČELĖ ir FORTEPIJONAS… Kokius jie išgauna garsus, kaip šie garsai tampa muzika, pagaliau, kas gi sugeba jais groti? Gal tai labai paprasta, o gal?..

Muzikinė pasaka „Dieviškoji garsų skrynia“ skirta smalsiems vaikams, norintiems išgirsti šiuos klausimus ir kartu su pasakos veikėjais leistis ieškoti atsakymų. Klausydami šios pasakos vaikai susidomės paslaptingu ir nuostabiu muzikos pasauliu, pažins jį plačiau, o gal net atras muziką savyje… Juk stebuklingoje garsų skrynioje gali slypėti galybė įvairiausių muzikinių istorijų.

Vidmanto Bartulio edukacinę-muzikinę pasaką „Dieviškoji garsų skrynia“ visiems vaikams ir ne tik vaikams seks aktorius Remigijus Endriukaitis, o paslaptinguosius instrumentus kalbins Kauno fortepijoninis trio: Lina Krėpštaitė (fortepijonas), Indrė Andruškevičiūtė (smuikas) ir Asta Krištaponienė (violončelė).