gegužės
03 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Pramoginė muzika

LOTYNŲ AMERIKOS RITMAI

gegužės
03d.

LOTYNŲ AMERIKOS RITMAI

Ketvirtadienis, 18:00 / Pramoginė muzika

KONCERTAS ATŠAUKIAMAS! BILIETUS PRAŠOME GRĄŽINTI JŲ ĮSIGIJIMO VIETOSE.

 

ŠIAULIŲ BIGBENDAS, įsikūręs 2002 m., profesionalaus džiazo orkestro statusą įgijo 2009 m. Kolektyvas daug koncertuodavo, rengė programas su Lietuvos džiazo vokalistais, dalyvavo Rygos, Liepojos, Minsko džiazo festivaliuose ir yra nuolatinis Birštono džiazo festivalio dalyvis. 2015 m. Šiaulių bigbendui pradėjo vadovauti Raitis Ašmanis (Latvija). Darbštus ir charizmatiškas dirigentas per 2 metus kartu su kolektyvu paruošė daugybę įvairiausių koncertinių programų: „Frankui Sinatrai – 100!” su vokalistu Daumantu Kalninšu (Latvija) bei Lindyhop.lt klubo šokėjais, „Ellai Fitzgerald – 100” su vokaliste Cécilė Verny (Vokietija), programa su rokenrolo karaliumi Algirdu Šuminsku ir kt. Jau numatyti labai įdomūs netolimos ateities projektai, kurie 2018 metais pradžiugins orkestro gerbėjus visoje Lietuvoje bei už jos ribų.

KONSTANTINAS JEMELJANOVAS – talentingas trimitininkas, kilęs iš Rygos. Unikaliu talentu ir profesionalumu visus sužavėjo dar būdamas ypač jaunas – laimėjo daugybę konkursų bei apdovanojimų, koncertavo visoje Europoje kartu su Maskvos baletu ir labai greitai tapo Latvijos geriausiu trimitininku. Gilinti žinias ir tobulinti savo gabumus išvyko į JAV – prestižinį Berklio muzikos koledžą Bostone, o magistro laipsnį įgijo Pietų Kalifornijos universitete Los Andžele.
Konstantinas Jemeljanovas nuolat kuria, atlieka muziką, dėsto. Jis savo profesionaliu talentu, skleidžiamu unikaliu trimito garsu bei grojimo stiliumi ir technika neabejotinai užkariavo labai svarbią vietą džiazo muzikos pasaulyje. Turėjo garbę studijuoti ir dirbti su Arturo Sandovaliu, Ambrose Akinmusire, „Grammy“ apdovanojimų nugalėtoju Vince Mendoza, Bobu Mintzeriu ir Alanu Pasqua. Koncertavo kartu su Randy Breckeriu, „New York Voices“, Raimondu Paulu, „The Jonathan Goldman Big Band“, Jill Sobule, „Jimmy McConnell Big Band“, Los Andželo „Mambo All-Star Big Band“ ir kt.

LAWRENCE GILLESPIE – profesionalus trimitininkas, turintis daugiau nei 40 metų grojimo ir mokytojavimo patirtį. Baigė Los Andželo „Valley“ koledžą. Muzikuodamas išmaišė visą pasaulį su daugybe gerai žinomų atlikėjų ir muzikos kolektyvų, tarp kurių reiktų paminėti Woody Hermano ir Ray Charleso bigbendus. Los Andžele jis vadovauja savo nuosavam bigbendui bei džiazo muzikos grupėms, su kuriomis aktyviai koncertuoja populiariausiose kavinėse, džiazo klubuose ir privačiuose vakarėliuose. Taip pat vadovauja ir bigbendams Niujorke bei Paryžiuje. Atlikėjas įrašė daugybę muzikos albumų ir yra pelnęs prizines vietas ne viename muzikos festivalyje bei konkurse.

BOBBY CHAVEZAS – 45 metų patirtį muzikos industrijoje turintis kompozitorius, aranžuotojas, trimitininkas, vokalistas, perkusininkas ir dirigentas. Dėl savo unikalumo ir universalumo jam jau teko bendradarbiauti su daugybe gerai žinomų muzikos kolektyvų: „Joker‘s Wild Swing“ orkestru, Los Andželo „Mambo All-Star“ orkestru ir kitais apdovanojimus pelniusiais bigbendais. Bobby Chavezas puikus mokytojas, su kuriuo nori dirbti jaunieji talentai. Ypač tie, kurie domisi lotynų muzikos ritmais.

Bilietai platinami www.bilietai.lt  ir Kauno valstybinės filharmonijos kasoje

Koncerto organizatorius:

Šiaulių miesto koncertinė įstaiga „Saulė“

El. p.: roma.urlakiene@saule.lt, koncertas.roma@splius.lt