gegužės
04 d.
Šeštadienis, 17:00, Pramoginė muzika

LINKSMOJI AMERIKA

gegužės
04d.

LINKSMOJI AMERIKA

Šeštadienis, 17:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Lietuvos Respublikos Vyriausybės premijos laureatas Kauno styginių kvartetas yra vienas iš ryškiausių Kauno akademinės muzikos ansamblių, nuolatos pristatantis publikai įvairiaspalves intriguojančias bendras programas su išskirtiniais Lietuvos bei užsienio atlikėjais. Šį vakarą kvartetas klausytojams koncerto programą parengė kartu su Kauno valstybinio muzikinio teatro solistais Ieva Goleckyte ir Martynu Beinariu.
I. Goleckytė – VDU Muzikos akademijos absolventė, nuo 2014 m. yra Kauno valstybinio muzikinio teatro solistė. Jau nuo pirmųjų studijų metų I. Goleckytė aktyviai koncertuoja ir dalyvauja festivaliuose Lietuvoje bei užsienyje. Solistė dainavo su Kauno miesto, Kauno valstybinio muzikinio teatro, Klaipėdos muzikinio teatro, VDU Muzikos akademijos, Bresto (Baltarusija), Ivan-Frankivsk filharmonijos simfoniniais orkestrais, Lietuvos kariuomenės orkestru, VDU orkestru „Avanti“ ir Maskvos valstybiniu akademiniu tautinių instrumentų orkestru „Rusija“. Ji yra daugelio dainininkų konkursų laureatė Lietuvoje ir užsienyje, nuolat tobulinasi meistriškumo kursuose. I. Goleckytės meninė veikla yra įvertinta apdovanojimais: Lietuvos Respublikos Prezidentės D. Grybauskaitės padėka „Už koncertinius ir konkursinius pasiekimus ir Lietuvos vardo garsinimą“ (2011, 2012, 2014, 2015, 2016), Kauno moterų klubo „Ad Astra“ apdovanojimu „Už laimėjimus tarptautiniuose konkursuose“, Kauno mieto savivaldybės padėka „Už laimėjimus konkursuose ir aktyvią veiklą Kauno miesto kultūriniame gyvenime“, 2014 m. solistei įteikta VDU Garbės stipendija, o 2015 m. Prezidento Antano Smetonos vardinė stipendija.
M. Beinaris 2016 m. baigė Vytauto Didžiojo universiteto Muzikos akademiją, prof. V. Prudnikovo dainavimo klasę. Solistas aktyviai dalyvauja įvairiuose koncertuose ir festivaliuose, yra tarptautinio romansų atlikėjų konkurso „Lietuvos romansiada“ ir lietuviškos dainos konkurse Maironio eilėmis „Drąsiai, aukštai pakils balsai“ III vietų laimėtojas. M. Beinaris yra koncertavęs su prof. vargonininku Gediminu Kvikliu, savo broliu, žinomu obojistu Robertu Beinariu, ne kartą scenoje yra pasirodęs su Kauno styginiu kvartetu Kauno valstybinėje filharmonijoje ir kitose muzikinėse erdvėse. Jau ketverius metus jis intensyviai koncertuoja su savo žmona, pianiste Skaiste Beinariene. Per tą laiką surengė nemažai koncertų visoje Lietuvoje. M. Beinaris dalyvavo dideliame muzikiniame projekte „Musica sacra“, kurį organizavo ir rengė Lietuvos muzikų rėmimo fondas ir jo įsteigta bendrija „Atgaiva“, atsiliepdami į Lietuvos vyskupų konferencijos raginimą dvasiškai susikaupti ir pasirengti laukiant Šventojo Tėvo Pranciškaus apsilankymo Lietuvoje. Šiuo metu solistas atlieka vaidmenis Kauno valstybiniame muzikinio teatro miuzikluose ir operetėse. Taip pat jis kuria muziką ir tekstus dainoms. Daugelis jo sukurtų ir atliekamų dainų skamba radijo stočių eteriuose. Yra asociacijų LATGA-A ir AGATA narys.

Skip to content