Kauno valstybinė filharmonija

E. Ožeškienės g. 12, Kaunas
Tel.: (8 37) 20 04 78, El. paštas: info@kaunofilharmonija.lt

Kontaktai

Kauno valstybine filharmonija

E. Ožeškienės g. 12, LT – 44252, Kaunas
Įstaigos kodas 300520121
A/s LT14 7300 0100 0222 8670
Bankas AB Swedbank
Banko kodas 73000

Tel. (8 37) 22 25 58
Faks. (8 37) 22 92 08
El. paštas info@kaunofilharmonija.lt

Bilietų kasa
Tel. (8 37) 20 04 78

Vadovas
Justinas Krėpšta
Tel. (8 37) 22 25 58
info@kaunofilharmonija.lt

Vadovo pavaduotojas meno reikalams
Vidmantas Bartulis
Tel. (8 37) 22 25 38
vidmantas@kaunofilharmonija.lt

Vadovo pavaduotoja administracinei veiklai
Lina Balčiūnaitė
Tel. (8 37) 20 15 62
lina@kaunofilharmonija.lt

Sekretorė – referentė
Ingrida Šimkutė
tel. (8 37) 22 25 58
ingrida@kaunofilharmonija.lt

Koncertinės veiklos skyriaus viršininkė
Sonata Filinienė
Tel. (8 37) 22 25 38
sonata@kaunofilharmonija.lt

Reklama, viešieji ryšiai
Vyr. vadybininkė Nomeda Kunevičienė
Tel. (8 37) 22 25 58
nomeda@kaunofilharmonija.lt

Vyriausioji buhalterė
Birutė Valentienė
Tel. (8 37) 20 79 61
birute@kaunofilharmonija.lt

Ūkio ir pastato eksploatavimo skyriaus viršininkas
Dainius Burkauskas
Tel. (8 37) 22 75 00
dainius@kaunofilharmonija.lt

Rinkodaros vyr. specialistė
Daina Juraitienė
Tel. (8 37) 20 35 4
daina@kaunofilharmonija.lt