lapkričio
20 d.
Pirmadienis, 18:00, Kamerinė muzika

Konstantinas Orbelianas pristato

lapkričio
20d.

Konstantinas Orbelianas pristato

Pirmadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

1999 m. Monake gimęs SLAVA GUERCHOVITCH, kilęs iš kelių kartų muzikų šeimos, savo pirmąjį rečitalį skambino būdamas vienuolikos metų Jašos Heifetzo salėje Vilniuje. 2007 m. įstojo į Princo Rainier III muzikos ir teatro akademiją Monake, į Michaël Desjardins klasę. Nuo 2008 m. koncertuoja didžiosiose scenose, tais pačiais metais laimėjo pirmąsias vietas tarptautiniuose konkursuose „Liepsna“ Paryžiuje (Prancūzija) ir „A. Gi. Mus“ Sanreme (Italija).
2013 m. S. Guerchovitch pirmą kartą skambino su Kanų orkestru D. Šostakovičiaus Koncertą fortepijonui ir orkestrui Nr. 1, surengė rečitalių kartu su vyresniuoju broliu David Gueran-Guerchovitch. Pelnyta antra vieta ir specialus prizas už geriausią romantinės pjesės interpretavimą 7-ame tarptautiniame C. Bonneton konkurse, o 2014 m. trečia premija tarptautiniame C. Kahn konkurse, kuris suteikė painistui galimybę skambinti garsioje „Salle Gaveau “ salėje Paryžiuje.
2015 m. S. Guerchovitch įstojo į Paryžiaus konservatoriją studijuoti Michel Béroff ir Laurent Cabasso klasėje. Po šios sėkmės, jis grojo P. Čaikovskio pirmąjį koncertą fortepijonui kartu su Monte Karlo filharmonijos orkestru.
2016 m. pelnė pirmą vietą Skriabino tarptautiniame konkurse ir specialų prizą Tarptautiniame Epinal konkurse.
Pianistas toliau tęsia studijas Paryžiaus konservatorijoje, Marie-Josèphe Jude Klasėje, ir aktyviai koncertuoja daugelyje šalių: Prancūzijoje, Monake, Šveicarijoje, Ukrainoje, Lietuvoje, Vokietijoje, Rusijoje.

Skip to content