gruodžio

gruodžio

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ SIMFONINĖ SALVĖ NAUJIESIEMS

Pirmadienis, 18:00 / Simfoninė muzika

Kauno filharmonijoje šį vakarą skambės nuotaikingos simfoninės miniatiūros ir populiarių Vienos operų ir operečių arijos, kurias kartu su Lietuvos nacionaliniu simfoniniu orkestru atliks žavingų solisčių duetas – tai Katerina Tretyakova (sopranas) ir Anastasia Lebedyantseva (mecosopranas).

Lietuvoje, Austrijoje ir Vokietijoje dainavimo meną studijavusi K. Tretyakova pastaruoju metu pagrindinius vaidmenis kuria prestižiniame Barselonos „Liceo“ operos teatre, o Lietuvoje jos retų pasirodymų laukia ne vienas šios dainininkės balso gerbėjas. Ši solistė 2013 m. laimėjo vieną reikšmingiausių ir svarbiausių dainininkų konkursų Europoje Fransisco Viñas konkursą, kuriame 1992 m. triumfavo ir Violeta Urmana.

A. Lebedyantseva pastaruoju metu puikiai pažįstama Lietuvos publikai – po studijų Maskvoje ir Rygoje atvykusi studijuoti į Lietuvą, I. Milkevičiūtės klasę, mūsų šalyje ji aktyviai rengia pasirodymus, 2018 m. pavasarį su Lietuvos muzikos ir teatro akademijos simfoniniu orkestru dainavo G. Verdi operoje „Falstafas“ Lietuvos nacionalinėje filharmonijoje, o šių metų pavasarį su maestro M. Pitrėno diriguojamu orkestru pasirodė šventinėje Richardo Strausso muzikos fiestoje.