gruodžio
26 d.
Trečiadienis, 16:00, Pramoginė muzika

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ SEND MY LOVE

gruodžio
26d.

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ SEND MY LOVE

Trečiadienis, 16:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Karina German – tarptautinių konkursų laureatė, unikalaus balso ekspresyvi dainininkė, išsiskirianti iš kitų Lietuvos atlikėjų savo etninės prigimties sąlygojamu muzikiniu interpretavimu. Būdama neprastai muzikali, jausminga ir iš prigimties talentinga dainininkė, K. German labai sėkmingai pasirodė TV projekte „Lietuvos balsas“, kur pelnė tiek žiuri komisijos, tiek ir publikos simpatijas. Tai dar labiau įkvėpė jaunąją dainininkę tobulinti sceninį muzikavimą ir plėsti koncertinį repertuarą.

Šiemet K. German tapo tarptautinio konkurso-festivalio „Muzikos talentų lyga“ „Grand Prix“ laimėtoja. Šis laimėjimas buvo pelnytas ir dėsningas, nes jaunoji dainininkė išsiskyrė iš kitų profesionaliu dainavimu, sudėtinga programa ir menine interpretacija. Pasak pačios atlikėjos, dalyvavimas tarptautiniuose konkursuose ir TV projektuose įkvepia ją kūrybiškumui, skatina nuolat tobulėti, daug dirbti ir sekti pasaulines muzikos tendencijas.

Atlikėjos koncertiniame repertuare gausu spalvingų, melodingų ir visame pasaulyje žinomų dainų bei originalių kompozicijų. K. German su dideliu užsidegimu atlieka Adelės, Samo Smitho, Charlie Pucho, Shawno Mendeso, Johno Newmano, Andriaus Mamontovo ir daugelio kitų žymių kompozitorių bei atlikėjų dainas.

K. German ir grupės pasirodymai klausytojus visuomet nukelia į svajingą ir romantišką muzikos pasaulį, suteikia gyvenimo džiaugsmo ir daug pozityvių emocijų.

Šiuo metu K. German yra bene aktyviausiai koncertuojanti dainininkė jaunųjų atlikėjų tarpe. Kartu su dainininke grupėje groja žinomi Lietuvos muzikantai – klavišininkas ir elektroninių instrumentų profesionalas Vitas Pilis, perkusininkas Robertas Vilčinskas ir gitaristas Martin Majorov.

Skip to content