gruodžio
28 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Pramoginė muzika

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ Gruodžio 26–31 d. UGNINIS TANGO

gruodžio
28d.

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ Gruodžio 26–31 d. UGNINIS TANGO

Ketvirtadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Gruodžio 28 d. Kauno filharmonijos scena paskęs aistringojo tango sūkuryje – vis dažniau vokalisto amplua pasirodantis Eduardo Gimenezas ir ansamblis “4 Tango” dovanos klausytojams spalvingą programą “Ugningas tango”. Čia liesis ne tik muzika: skambant A.Piazzollos, Carloso Gardelio, Anibalo Troilo, Mariano Moreso ir kitų kompozitorių kūriniams subtilias tango kompozicijas scenoje atliks šokėjai Brigita ir Carlosas Rodriguezai. Vakaro atmosferą patys atlikėjai apibūdina taip: “Subtilūs prisilietimai, jaudinanti muzika, žodžiai, įskeliantys aistros žiežirbą… Visa tai į trijų minučių romaną sutalpina tango, kurio poetiški tekstai – tai vyro išpažintis, kaip jis jaučiasi užkariaudamas moters širdį, ją mylėdamas ir prarasdamas.”

E.Gimenezas, labiau žinomas kaip tango šokėjas ir šio meno Lietuvoje puoselėtojas – Urugvajuje gimęs lietuviškų šaknų turintis argentinietis, kurio gyvenime dainavimas užima itin svarbią vietą. Vokalą ir muzikologiją jis studijavo Urugvajaus universitete, dainavo Lotynų Amerikos baroko chore “De profundis”, chore “Pro Opera”, jo balsas skambėjo duete su pasaulinio garso operos solistu Erwinu Schrottu. Vėliau atlikėjas gilino vokalo žinias Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje pas profesorių Eduardą Kaniavą.

Ansamblis “4 Tango”, kuriame muzikuoja altininkė Birutė Bagdonienė, akordeonistė Kristina Žebrauskaitė, pianistas Feliksas Zakrevskis ir kontrabosininkas Donatas Bagurskas, savo gyvavimą prieš 18 metų pradėjo nuo tango muzikos. Palaipsniui kolektyvas ėmė peržengti šio žanro ribas ir šiuo metu nuolatos ieško naujų išraiškos priemonių, kurdamas savitą atlikimo stilistiką ir nepakartojamą, unikalų skambesį. Bendradarbiaudamas su įvairioms stilistikoms atstovaujančiais žinomais solistais ansamblis išleido keletą itin įdomių kompaktinių plokštelių.

Skip to content