gruodžio
26 d.
Antradienis, 16:00, Pramoginė muzika

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ Gruodžio 26–31 d. NETIKĖTOS MEILĖS ISTORIJOS

gruodžio
26d.

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ…“ Gruodžio 26–31 d. NETIKĖTOS MEILĖS ISTORIJOS

Antradienis, 16:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Raudondvario dvaro menų inkubatoriuje

Kas geriau išsklaido žiemos žvarbą ir sušildo mūsų širdis, jeigu ne jausminga, romantiška, veržli ir pilna pozityvios energijos muzika, sklindanti iš tikrų profesionalų sielų? Būtent tokio meno oazėje galės pabūti kiekvienas, apsilankęs koncerte „Netikėtos meilės istorijos“, kur savo talentus sujungs aukščiausios klasės muzikai. Paklausti, kas paskatino šiuos charizmatiškus ir didelių publikos simpatijų nuolat sulaukiančius menininkus parengti tokią intriguojančią, jausmingą ir energingą koncertinę programą bei scenoje pasirodyti kartu, muzikantai atsakė, kad tai džiaugsmas ir palaikymas, kurį jie nuolat jaučia sklindant iš Lietuvos meno gerbėjų. Todėl šis koncertas tai – žymių menininkų nuoširdumo ištikimai publikai išraiška.

Zbignevo Levickio, Vaidos Genytės ir grupės koncerte klausytojai bus apdovanoti tikra nuoširdžių emocijų jūra. Tad ko tikėtis publikai, kai vienoje scenoje susitiks „Žvaigždžių duetai“, „Triumfo arka“, „Chorų karai“ projektų laureatė bei dalyvė ir „Auksinio balso“ komisijos narys? Tai bus įspūdinga ir tikrai jus nustebins bei sužavės! Virtuoziški Z. Levickio pasažai, kerintis V. Genytės vokalas, jausminga Alex Ten gitara, pritariant visos grupės muzikantų skambesiui, susilies į galingą ir vientisą muzikinę energiją, kuri pakerės publiką nuo pat pirmų garsų.
Visame pasaulyje žinomų kompozitorių auksinės dainos ir melodijos suskambės naujai, netikėtai ir įtaigiai kaip dar niekada neskambėjo Lietuvos scenoje. Klausytojų taip pat laukia ir smuiko virtuozo Z. Levickio autorinis kūrinys „Maestro“.

Renginys pakerės publiką savo profesionalumu, nuoširdumu, emocingumu, nepakartojama atmosfera ir šiltu bendravimu su žiūrovais, todėl šis koncertas – tai puiki dovana visiems tikrojo meno gerbėjams. Tai bus atgaiva sielai ir kelionė į magišką muzikos pasaulį, kur pradings realybė ir gyvenimo rūpesčiai.
Kviečiame nepraleisti progos ir apsilankyti išskirtiniame meno spektaklyje, kur muzika ir artistų meistriškumas sugriaus sienas.

 

Skip to content