gruodžio

gruodžio

KONCERTŲ CIKLAS „NUO ŠV. KALĖDŲ IKI NAUJŲJŲ METŲ“. KARIBŲ FIESTA

Sekmadienis, 16:00 / Pramoginė muzika

Visiems, ieškantiems pietietiškos šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų, šį šaltą žiemos vakarą pristatome įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinančią fiestą. Kviečiame pasinerti į kelionę po Lotynų Ameriką, Karibų jūros regionus ir saulėtąją Kubą, pajusti karšto vėjo dvelksmą, pietietišką karštį ir nuostabią, šokti ir dainuoti kviečiančią muziką, kurią jums dovanos virtuozų grupė „Cubana“ su išraiškingo balso dainininku Enrique Santos.

Grupės lyderis, lyrinis tenoras Enrique Santos gimė egzotiškoje Kuboje. Baigė Havanos didžiojo teatro konservatorijoje lyrinio dainavimo ir vaidybos studijas. E. Santos yra dirbęs garsiuosiuose Garcia Lorca, Rivieros, Havanos ir kt. teatruose. 2002 m. tapo konkurso „Cantandole al Sol“ laureatu, 2008 m. gavo antrą vietą konkurse „La Nueva voz“, tais pačiais metais konkurse „La voz en alta“ užėmė pirmąją vietą. 2015 m. E. Santos tapo svarbiausio profesionalių dainininkų „Adolfo Guzman“ konkurso Kuboje laureatu.

Siekdamas susipažinti su įvairių pasaulio šalių kultūromis ir muzika, dainininkas daug keliauja po pasaulį dalindamasis su publika savo emocijomis, temperamentu ir jausmingu muzikavimu, mielai bendradarbiaudamas su vietiniais muzikantais. Apsilankęs Lietuvoje, drauge su žinomais mūsų šalies atlikėjais sukūrė grupę „Cubana“, į kurią susibūrę profesionalūs ir patyrę muzikantai atlieka Lotynų Amerikos melodijomis ir ritmais pulsuojančią muziką. Koncertinėje programoje skamba salsa, čia čia čia, bolero, afro-kubiečių rumba, bosanova, samba ir kitos, aistringos ir užburiančios kompozicijos.

Kviečiame visus kartu pasilinksminti ir energingai bei nuotaikingai praleisti vakarą kartu su grupe „Cubana“!

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.