vasario
17 d.
Sekmadienis, 17:00, Pramoginė muzika

Koncertinis turas „VIVA LATINO“

vasario
17d.

Koncertinis turas „VIVA LATINO“

Sekmadienis, 17:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Grupė „Los Nens“ yra unikali ispanų ir Lotynų Amerikos muzikos vienovė, kurios lyderis ir apologetas Javieras Fernándesas Cruzas yra kilęs iš Madrido ir vykdo misiją – supažindinti klausytojus su viso pasaulio ispaniškai kalbančių šalių ir regionų muzikinėmis tradicijomis.
Į koncertinę programą „VIVA LATINO“ įtrauktos autentiškos ispaniškos dainos ir šokiai, kurios lydės Jus į muzikinę kelionę po Ispaniją ir Lotynų Amerikos regiono šalis – girdėsite tiek rumbos ir flamenko ritmus, tiek ispanų folkloro skambesį, taip pat meksikiečių bolero, užburiančias argentinietiško tango melodijas ir, žinoma, puikiai pažįstamą populiariųjų „Buena Vista Social Club repertuaro ikirevoliucinę kubiečių muziką bei šiuolaikines tradicinių kubiečių dainų interpretacijas.
Koncerto klausytojai turės galimybę išgirsti išties autentišką Lotynų Amerikos muzikos skambesį, kurį dovanos akustinė ispanų gitara, bosinė gitara, būgnai, įvairi afro ir latino perkusija, taip pat pučiamieji instrumentai, trimitas ir trombonas, suteikiantys šiai, kraują kaitinančiai muzikai ypatingos ugnies.
Žavingus akcentus šou programoje sudės ypatingi vakaro svečiai – perkusininkas Miguelis Hernandezas Giraldi iš Čilės ir profesionalus duetas iš „laisvės salos“ Kubos „Deeply Latin“ – Mailevis Ortega Fernandezas ir Matsue Castellano, demonstruosiantys įvairiausius kubietiškų šokių stilius ir scenos meną. Jų šokiai yra energingi ir kupini gyvenimo džiaugsmo, taip pat duetas papildo grupės „Los Nens“ latino skambesį tokia autentiška kubiečių perkusija kaip „klaves“ ir „guiro“. Ne veltui daugelyje pasaulio muzikos festivalių šis šou pelnė žiūrovų simpatijų apdovanojimą.

Kviečiame Jus į uždegančią ir užvedančią fiestą – šventę ispanų ir Lotynų Amerikos muzikos ritmais!

Koncerto organizatorius:
„Impresario ltd“
Brīvības 193A
Ryga