kovo
03 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

Koncertas iš ciklo „Diriguoja jaunieji“

kovo
03d.

Koncertas iš ciklo „Diriguoja jaunieji“

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kauno miesto simfoninio orkestro tęstinis projektas „Diriguoja jaunieji“ skirtas pristatyti ir skatinti jaunuosius šalies dirigentus.

Šįmet tęsiamas projektas kilo iš visuomenėje kylančio poreikio matyti jaunąją muzikų kartą. Orkestras jauniesiems dirigentams suteikia visą reikiamą darbo bazę, repeticijų erdves, išsamiai pristato jų pasiekimus ir numatomas programas žiniasklaidoje. Savo ruožtu jaunieji dirigentai turi galimybę parengti savarankišką koncertą – vizitinę kortelę, kuri prisidės prie ateities planų formavimo.

Antrajame šių metų ciklo koncerte orkestras pasirodys diriguojamas visame pasaylyje pripažinto dirigento iš Kroatijos – Miran Vaupotic.

Su garsiausiais simfoniniais orkestrais didžiausiose pasaulio koncertų salėse pasirodantis dirigentas klausytojams pristato daugybę koncertinių programų. Taip pat jis yra įrašęs keletą kompaktinių plokštelių su Rusijos, Kroatijos filharmonijos bei Maltos simfoniniais orkestrais. Kiekvienas dirigento pasirodymas pilnas energijos, emocionalumo ir atsidavimo muzikai. Miran Vaupotic prisideda ne tik prie klasikinės muzikos puoselėjimo, bet dalį savo laiko skiria ir labdaringai veiklai,  prisidėdamas prie ekonomikos, politikos, mokslo, kultūros, meno ir sporto sričių plėtojimo.

Koncerto solistas – Motiejus Bazaras. Daugybės konkursų dalyvis ir laureatas, talentingas pianistas ne tik muzikuoja įvairių žanrų muzikos projektuose, taip pat pasirodo su Lietuvoje puikiai žinomais muzikais bei dirba ir pedagoginį darbą.

Skip to content