balandžio
23 d.
Sekmadienis, 19:00, Pramoginė muzika

Jubiliejinis dešimtmečio koncertas „Šviesų paveikslai. Pasaulio muzikos instrumentai. Poezija. Elektronika.“

balandžio
23d.

Jubiliejinis dešimtmečio koncertas „Šviesų paveikslai. Pasaulio muzikos instrumentai. Poezija. Elektronika.“

Sekmadienis, 19:00 / Pramoginė muzika

Šviesų paveikslai. Pasaulio muzikos instrumentai. Poezija. Elektronika. Tai raktiniai žodžiai, kuriais būtų galima apibūdinti iš esmės neapibūdinamą Domanto Razausko ir Sauliaus Petreikio specialų jubiliejinį dešimtmečio koncertą.

Lygiai prieš 10 metų, kovo mėnesį, susipažino ir kartu groti pradėjo unikalus multiinstrumentininkas, trimitininkas, pasaulio muzikos kūrėjas, improvizatorius Saulius Petreikis ir poetas, dainų autorius, scenos maištininkas Domantas Razauskas. Savo tragiškai žuvusio bičiulio atminimui susibūrę muzikantai pajuto, kad gali ir turi groti kartu. Taip prasidėjo ilgas, vaisingas, įvairus šių kūrėjų kelias.

Per dešimt metų sugroti šimtai koncertų Lietuvoje, Europoje ir kitapus Atlanto. Nei vienas tų koncertų nesikartojo, nebuvo toks pats. Nuolatinis savęs sukūrimas ir atradimas scenoje per improvizaciją, vienas kito pajautimą – esminis Sauliaus ir Domanto kūrybos principas. Ne išimtis ir jubiliejinis koncertas, kuriam atlikėjai rengia specialią, niekada neskambėjusią programą gitarai, eilėms, pučiamiesiems ir kompiuteriui.

Dešimtmečio koncertą puoš šviesų meistro Arvydo Buinausko šviesų paveikslai, į kurį kviečia koncertų organizatorius „Geros muzikos ekspertai“.

Bilietus platina „Nacionalinis bilietų platintojas“ bei Kauno filharmonijos kasa

Organizatorius – VšĮ „Geros muzikos ekspertai“

Daugiau informacijos tel. 8 672 23 266

Skip to content