vasario
10 d.
Penktadienis, 18:00, Simfoninė muzika

J. Naujalio muzikos gimnazijos mokinių – laureatų koncertas

vasario
10d.

J. Naujalio muzikos gimnazijos mokinių – laureatų koncertas

Penktadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Kaip ir kasmet, Kauno miesto simfoninis orkestras visus kviečia į jau tradiciniu tapusį orkestro ir Kauno J. Naujalio muzikos gimnazijos mokinių-laureatų koncertą. Orkestrui ir solistams koncerto dieną diriguos Vilmantas Kaliūnas.

Vokietijos radijo Saarbriukeno filharmonijos orkestro solo obojininkas Vilmantas Kaliūnas, vieną dieną rankose laikantis obojų, o kitą – batutą, teigiama asmenine charizma ir intriguojamais, išraiškingais, daugiaplaniais pasirodymais dirigento amplua, vis labiau didina savo talento gerbėjų būrį. Muzikantai, kuriems teko su juo groti, aukštai vertina šio dirigento skleidžiamą energetiką, jo tobulą repeticijų organizavimą ir dirigavimo techniką.

Jau studijų metais Vilmantas Kaliūnas buvo pakviestas užimti solo obojininko etatą SWR Kaiserslauterno radijo orkestre. Jis sukaupė gausų orkestro kūrinių nuo baroko iki moderniosios muzikos repertuarą. V. Kaliūnas dirigavo „Berliner Sinfonietta“, Saarbriukeno „Collegium Instrumentale“, Bulgarijos „Pazardjik Symphony Orchestra“ bei Saaro krašto jaunimo simfoniniam orkestrui. Solistų, su kuriais koncertavo šis dirigentas, sąrašui priklauso daug garsių didžiuosiuose Vokietijos operos teatruose dirbančių solistų ir ARD konkursų jaunųjų laureatų, iš kurių paminėtini Tanja Becker-Bender, Jonė Kaliūnaitė-Fassbender ir Guilhaume Santana. Nuo 2010 m. Vilmantas Kaliūnas yra Saarlouiso apskrities simfoninio orkestro meno vadovas. Jam vadovaujant, šis orkestras išgarsėjo kaip jaunųjų solistų karjeros tramplynas. Naujametinis orkestro koncertas, į kurį kasmet išperkami visi bilietai, yra didelis įvykis Saarlouise.

KMSO inf.

Skip to content