gruodžio
16 d.
Sekmadienis, 18:00, Pramoginė muzika

GRUPĖ „DOMO EMIGRANTES“ (Italija)

gruodžio
16d.

GRUPĖ „DOMO EMIGRANTES“ (Italija)

Sekmadienis, 18:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

Jau gruodžio 11–16 dienomis „Arts Libera International“ kvietimu Lietuvoje apsilankys žymi grupė iš Italijos – „Domo Emigrantes“. Charizmatiški atlikėjai žada net 6 ypatingus koncertus, o jausminga, romantiška ir spalvinga koncertinė programa nuneš visus muzikos mylėtojus į saulėtąją Pietų Italiją. Tiek lyriškos, tiek ekspresyvios dainos ir melodijos palies mūsų širdis kaip šiltas Pietų vėjas, tarytum sėdėtume ne koncerto salėje, o jaukioje itališkoje terasoje, pripildytoje levandų kvapo, vyno bei romantikos. Visa tai scenoje kurs profesionalūs grupės „Domo Emigrantes“ atlikėjai ir, neabejotinai, tai bus vienas iš ryškiausių ir įsimintiniausių įvykių Lietuvos kultūros padangėje.
Muzikantai susibūrė į vieną komandą 2009 m. ir nuo to laiko atlieka aistringą, Pietų Italijos dvasia alsuojančią muziką, pripildytą sodriomis spalvomis bei originaliomis, pačių muzikantų sukurtomis aranžuotėmis. Savo pasirodymuose charizmatiški atlikėjai be mums gerai atpažįstamų instrumentų groja įvairiais egzotiškais instrumentais iš viso pasaulio – dalį jų galėsime pamatyti ir išgirsti pirmą kartą.
„Domo Emigrantes“ nuolat koncertuoja ne tik geriausiose Italijos koncertų salėse, bet ir aktyviai dalyvauja prestižiniuose Europos, Azijos bei JAV muzikos festivaliuose. Begalinė meilė gimtosios šalies melodijoms, didžiulė aistra ir užsidegimas leido atlikėjams pasiekti tarptautinį pripažinimą bei savo pasirodymais sužavėti publiką visame pasaulyje.
Jau po pirmųjų pasirodymų „Domo Emigrantes“ buvo labai palankiai įvertinta meno gerbėjų, muzikos kritikų ir žiniasklaidos atstovų už originalumą, profesionalumą, emocingą muzikavimą ir nuoširdų bendravimą su publika.
Pripažinta grupė yra gavusi svarbiausią Italijos muzikos apdovanojimą ir išleidusi ne vieną muzikos įrašų CD albumą. „Domo Emigrantes“ nariai – šeši pozityvūs, kūrybiški, energingi ir profesionalus muzikantai ir multiinstrumentalistai, gebantys scenoje sukurti jausmingą ir romantišką nuotaiką. Lyderis Stefano Torre – grupės vokalas, gitaristas taip pat grojantis mandolina. Jam pritaria vokalistai ir perkusininkai Filippo Renna bei Ashti Abdo. Akordeonu grupėje groja Lello La Porta, smuiku – Andrea Dall’Olio, o violončele pritaria Gabriele Montanaria.
Kviečiame apsilankyti išskirtiniuose koncertuose ir praleisti romantiškus vakarus Pietų Italijos šiluma ir pozityvia nuotaika dvelkiančioje muzikos oazėje.

Organizatorius „Arts Libera International“

Papildoma informacija:
Tel. +370 677 00 699
El. p. board@artslibera.com