gruodžio
07 d.
Ketvirtadienis, 19:00, Pramoginė muzika

GITAROS AISTRA

gruodžio
07d.

GITAROS AISTRA

Ketvirtadienis, 19:00 / Pramoginė muzika
Bilietai

„Vilnius Guitar Trio“ – trys meniškos sielos, trys patirtys ir trys gitaros. Tai galingas energijos ir pozityvių emocijų užtaisas aistringos muzikos mėgėjams.
Nuo šiol Lietuvoje gitara skamba ypatingai. Su tokiu tikslu suvieniję jėgas ir kūrybinį polėkį geriausiose mūsų šalies scenose koncertuoja pripažinti gitaros virtuozai – Artūras Chalikovas, Gintaras Šulinskas ir Andžej Zujevič.
Nusprendę publikai praskaidrinti rudeniškus vakarus, gitaristai savo pasirodymais jau visus sužavėjo festivaliuose „Siento Flamenco“ ir „Gitaros fiesta“. Muzikantai sėkmingai pasirodė koncertų serijoje su pasaulinio lygio violončelininku iš JAV Ianu Maksinu bei aplankė užsienio šalis. Paruošę naują, dar įspūdingesnę koncertinę programą, žymūs gitaristai kviečia žiūrovus praleisti laiką „Vilnius Guitar Trio“ draugijoje.
Savo muzikiniame meniu klausytojams paruošę tokių pasaulinio garso komozitorių kaip Astor Piazzolla, Sting, Paco de Lucia, Al di Meola, J. S. Bach, „Gipsy Kings“, Chick Korea, „The Beatles“, Benny Goodman, „Led Zeppelin“, „The Eagles“, Bob Marley ir kt. kompozicijas, gitaros virtuozai stebins ir žavės savo meistriškumu. Profesionalios scenos atlikėjų ir muzikos kritikų tarpe „Vilnius Guitar Trio“ jau užsitikrino aukštą įvertinimą kaip profesionalus gitaristų ansamblis, turintis didžiulį kūrybinį potencialą. Ansamblio koncertinė programa labai plati ir spalvinga, apjungianti romantiškąjį „fusion“, auksinės klasikos metamorfozes, svajingąjį džiazą, aistringąjį flamenko, melodingąjį roką. Gitaristų atlikime gausu virtuoziškų improvizacijų, kūrybinio polėkio ir visa tai skirta geros muzikos gerbėjų auditorijai.

Organizatorius:
„Arts Libera International“
Tel: +370 677 00 699
El. p.: board@artslibera.com
Skip to content