gruodžio

gruodžio

Festivalis „Muzikinės Kalėdos“. AUKSINĖS FRANKO SINATROS DAINOS

Trečiadienis, 17:30 / Kiti renginiai

Frankas Sinatra – vienas garsiausių XX a. Amerikos dainininkų, kurio lyrinis vokalas ir paprastumu garsėjančios dainos vis dar nepalieka abejingų. Puikus aktorius, ne tik nominuotas, bet ir įvertintas „Oskaru“ bei „Emmy“. Pagarsėjęs mergišius, kurio meilės nuotykius sekė ir aptarinėjo viso pasaulio bulvarinė spauda. Trijų vaikų tėvas, kurių susilaukė su pirmąja žmona, nors per gyvenimą buvo vedęs iš viso net keturis kartus. Dėl savo itališkos kilmės garsėjo ryšiais su mafija, tuo pačiu buvo priimamas aukštuomenės ir kviečiamas net į Baltuosius rūmus. Tačiau jo talentas ir šiandien nepalieka abejingų – Frankas Sinatra visuomet išliks viršūnėje.
„New York, New York“, „My Way“, „Strangers in the Night“ – tai tik keletas vieno žinomiausių Amerikos dainininko ir aktoriaus Franko Sinatros hitų. Šia nepakartojama ir vis dar populiarumo nestokojančia muzika su klausytojais dalinsis pernai perpildytoje Kauno filharmonijoje koncertavęs Martynas Vilius kartu su džiazo pianistu Edgaru Sabilo. Išgirskite nuostabias Franko Sinatros dainas gyvai ir prisilieskite prie tikrų džiazo ir popmuzikos šedevrų ir šiemet!

Dėmesio! Koncertas perkeltas iš 2020 m. gruodžio 5 d. Bilietai galios tie patys.

Koncerto organizatorius:
VšĮ „Culture live“
Tel. +370 642 22210
El. p. info@culture-live.lt

Įėjimas į Kauno valstybinėje filharmonijoje vykstančius renginius tik su Galimybių pasu, ES skaitmeniniu COVID pažymėjimu arba kitais Galimybių paso kriterijų atitikimą įrodančiais dokumentais (vaikams iki 16 m. amžiaus negalioja). Viso renginio metu privaloma dėvėti nosį ir burną dengiančias medicinines kaukes ar respiratorius ir laikytis saugaus atstumo. Asmenų, kuriems pasireiškia ūmių viršutinių kvėpavimo takų infekcijų požymiai (karščiavimas, kosulys, pasunkėjęs kvėpavimas ir pan.), prašome į renginį nevykti. Organizatoriai turi teisę neįleisti lankytojų, kuriems pasireiškia minėti požymiai.