spalio
17 d.
Ketvirtadienis, 18:00, Kamerinė muzika

EUROPOS ROMANTIKAI

spalio
17d.

EUROPOS ROMANTIKAI

Ketvirtadienis, 18:00 / Kamerinė muzika
Bilietai

Mažojoje salėje

Sopranas Eglė Strumskytė laikoma viena geriausių jaunųjų Europos kamerinės muzikos interpretatorių.  Ji dainavo gyvai televizijos transliacijos metu tokius kūrinius, kaip J. S. Bacho „Magnificat“, A. Vivaldi „Gloria“. E. Strumskytė taip pat dainuoja rečitalius su operos žvaigždėmis Charlesu Castronovu ir Erwinu Schrottu, ir pianistais Sarah Tysmann, Oscaru Lobete, Carlosu Aragonu, Žaneta Noreikiene, Agnes Wolf pačiose prestižiškiausiose Europos koncertų salėse.

Smuikininkė Esther Abrami apibūdinama kaip „kylanti žvaigždė“. Ji jau griežė pasaulio žymiausiose koncertų salėse: „Carnegie Hall“ Niujorke, „Royal Festival Hall“ ir „Barbican Centre“ Londone. Atlikėjai teko garbė dirbti ir su išskirtiniais muzikais, tokiais kaip Shmuelis Ashkenasi, Alexanderis Markovas, Regina Carter, Lewisas Kaplanas ir Charlie Siemas. Smuikininkė groja Carlo Giuseppe Testore 1700 m. Milane pagamintu smuiku, pavadintu Giovanni Grancino vardu.

Niccolò Ronchi yra jaunas italų pianistas. Jis labai vertinamas kritikų ir klausytojų už nepaprastą virtuoziškumą, puikią išraišką ir komunikabilią  interpretacijų galią. 2006 m. jis laimėjo F. Chopino pianistų konkursą Romoje, išsiskyręs iš 60 varžovų iš viso pasaulio. N. Ronchi dalyvavo „Radio Classica“, „Radio Vaticana“, „Telepace“, „Teletutto“, „Radio Vera“, „Radio Brescia Sette“ ir kitų kompanijų muzikos įrašuose.