kovo
19 d.
Sekmadienis, 17:00, Kamerinė muzika

COME TOGETHER

kovo
19d.

COME TOGETHER

Sekmadienis, 17:00 / Kamerinė muzika

VISI BILIETAI PARDUOTI!
Prodiuserinės kompanijos „Arts Libera International“ kvietimu į Lietuvą iš Jungtinių Amerikos Valstijų atvyksta žymus violončelės virtuozas ir kompozitorius Ianas Maksinas. Puikus solistas ir įvairios sudėties tarptautinių ansamblių dalyvis su koncertais apkeliavęs daugiau negu trisdešimt pasaulio šalių, muzikuoja prestižinėse Amerikos, Europos, Azijos koncertinėse salėse kartu su tokiomis muzikos žvaigždėmis kaip Andrea Bocelli, Sting, Gloria Estefan, Barry Gibb ir kt. Ianas Maksinas tik su jam būdinga įtaiga gali nuostabiai pagroti klasikinės muzikos koncertą su orkestru ir taip pat pakerėti publiką grodamas solo džiazo arba roko kompoziciją. Šį kartą muzikantas drauge su pripažintu gitaros virtuozų ansambliu Vilnius Guitar Trio – Artūru Chalikovu, Gintaru Šulinsku, Andžejumi Zujevičiumi, paskleis magišką energiją net penkių Lietuvos miestų koncertinėse erdvėse. Pasak paties maestro, galimybė muzikuoti su trimis gitaros virtuozais vienoje scenoje jam yra naujas iššūkis, kurio jis seniai laukė.

Lietuvos publika jau dabar nekantriai laukia jungtinio JAV ir Lietuvos profesionalų pasirodymo. Pirmą kartą Lietuvos muzikos istorijoje įvyksiantis projektas, be jokios abejonės, bus didelis įvykis kultūros padangėje. Galima tik įsivaizduoti, kokią galingą energiją pavyks sukurti scenoje kuomet savo jėgas ir ilgametį profesionalumą kartu suvienys aukščiausio lygio virtuozai ir pripažinti menininkai.

Koncertų meninė programa labai plati ir įvairi – nuo auksinės klasikos iki ugningų tango, džiazo ir roko kompozicijų. Pasak pačių atlikėjų, tai – meninė programa, specialiai parengta publikai, vertinančiai emocingą, nuoširdžią, aukšto meninio lygio muziką, kuri tikrai sužavės ir pakylės dvasiškai. Skambės J. S. Bacho, A. Piazzolla, „Led Zeppelin“, „The Beatles“, A. Vivaldi, Ch. Corea, B. Goodmano, „The Eagles“, D. Ellingtono, I. Maksino, Stingo ir kitų visame pasaulyje pripažintų kompozitorių kūriniai. Koncertuose bus daug virtuoziškų improvizacijų, netikėtų harmonijų, įspūdingų melodijų ir, žinoma, staigmenų. Žinomi muzikantai žada įspūdingą ir nepamirštamą renginį.

Kviečiame visus profesionalaus ir kokybiško meno gerbėjus nepraleisti progos ir apsilankyti koncertuose bei pasirūpinti bilietais iš anksto. Artėjant koncertams bilietai brangs.

Koncertinio turo „Come together“ Lietuvoje rėmėjas – Jungtinių Amerikos Valstijų ambasada Lietuvoje.

Organizatorius:

Artist management & Promotion company
„ARTS LIBERA INTERNATIONAL“
+44 795 1166977 (UK)
+370 677 00699 (LT)
El. p. board@artslibera.com
www.artslibera.com

 

Skip to content