lapkričio
24 d.
Šeštadienis, 19:00, Pramoginė muzika

BERNSTEINAS BRODVĖJUJE

lapkričio
24d.

BERNSTEINAS BRODVĖJUJE

Šeštadienis, 19:00 / Pramoginė muzika

2018 m. lapkričio 22–25 dienomis Jungtinių Amerikos Valstijų ambasados kvietimu Lietuvoje svečiuosis žymūs JAV menininkai, kurie pristatys unikalią koncertinę programą „Bernstein on Broadway“, sukurtą paminėti žymaus JAV kompozitoriaus, pianisto ir dirigento Leonardo Bernsteino 100-ąsias gimimo metines. Šis mūsų šalyje dar nematytas projektas yra JAV ambasados organizuojamų Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečio progai skirtų programų dalis, kurių tikslas Lietuvos visuomenę supažindinti su geriausiomis Jungtinių Amerikos Valstijų kultūros tradicijomis. Malonu paminėti, kad garsūs muzikantai ne tik koncertuos, tačiau ir praves meistriškumo pamokas muzikos meną studijuojančiam jaunimui. Šį tikslą įgyvendinti padeda ir atlikėjų gastroles Lietuvoje organizuoja prodiuserinė kompanija „Arts Libera International“.

„Bernstein on Broadway“ koncerto metu, garsus Niujorko atlikėjų trio – John Ferguson (fortepijonas), Mackenzie Thomas (sopranas) ir Kurt Ollmann (baritonas), pakvies publiką į muzikinę kelionę paklausyti nepamirštamų Leonardo Bernsteino dainų iš miuziklų „West Side Story“, „The Town“, „Candide“ ir „Wonderful Town“. Atlikėjų trio – ilgamečiai muzikos profesionalai, apkeliavę visą pasaulį. Pianistas Johnas Fergusonas 1993 m. įsteigė tarpkultūrinio bendradarbiavimo organizaciją „American Voices“. Be to, 1998 m. jis sukūrė ir įgyvendino šimtmečio šventės koncertų ciklą apie George’o Gershwino muziką, kuriame dalyvavo tarptautinė 40 skirtingų tautų menininkų komanda – nuo Sirijos ir Omano iki Bangladešo ir Uzbekistano. Grupės sopranas ir švelnioji pusė Mackenzie Thomas yra pagrindinė vokalistė „Cirque du Soleil“ pasirodymuose Las Vegase. Be savo veiklos su cirku, atlikėja pasirodė JAV nacionalinėje televizijoje NBC bei Brodvėjaus klasikiniame miuzikle „MAMMA MIA“. Dainininkė taip pat turi didžiulę tarptautinę patirtį – tai pasirodymai su Tokijo filharmonijos, Singapūro Metropolitano festivalio, Pietų Korėjos filharmonijos ir Taivano „Evergreen“ orkestrais. Grupės baritonas Kurtas Ollmannas išgarsėjo dainuodamas miuzikle „The West Side Story“, kurio įrašas buvo padarytas kartu su žymiuoju miuziklo autoriumi L. Bernsteinu. Jis yra koncertavęs garsiojoje Milano salėje „Pelléas at La Scala“, Vienoje, Romoje, Vašingtone, Los Andžele bei pasirodęs kartu su garsiuoju „New York City Opera”. Vienas iš žymesnių K. Ollmanno pasirodymų – operoje „Romeo ir Džiuljeta” kartu su Placido Domingo.

Talentingi atlikėjai ir artėjantys koncertai muzikos gerbėjams ir gurmanams žada nepamirštamą muzikinę kelionę po Brodvėjaus pasaulį, kur netruks emocijų, išgyvenimų ir dvasinio pakylėjimo. Tai JAV ambasados dovana Lietuvos žmonėms, koncertai yra nemokami, tačiau rekomenduojama registracija.

Į koncertą lapkričio 24 d. 19 val. Kauno filharmonijoje registruotis: https://www.eventbrite.com/e/bernsteinas-brodvejuje-tickets-51244003193

Organizatorius „Arts Libera International“

Papildoma informacija:
Tel. +370 677 00 699
El. p. board@artslibera.com

 

Skip to content