spalio
15 d.
Sekmadienis, 18:00, Simfoninė muzika

ARMĖNIJOS KULTŪROS DIENOS LIETUVOJE

spalio
15d.

ARMĖNIJOS KULTŪROS DIENOS LIETUVOJE

Sekmadienis, 18:00 / Simfoninė muzika
Bilietai

Koncertas yra įtrauktas į V Tarptautinio Aramo Khachaturiano festivalio programą.

TARPTAUTINIO ARAMO KHACHATURIANO VOKALISTŲ KONKURSO LAUREATŲ KONCERTAS

Kauno miesto simfoninis orkestras kartu su Armėnijos Respublikos ambasada Lietuvoje pristato iškilmingą simfoninį koncertą iš ciklo „Armėnijos kultūros dienos Lietuvoje“. Kaip žinome, XX a. Lietuva tapo pirmąja valstybe pasaulyje, pripažinusia Armėnijos nepriklausomybę. Praėjusiais metais buvo švenčiamos Armėnijos nepriklausomybės bei Armėnijos ir Lietuvos diplomatinių santykių 25-osios metinės.
Šiais metais organizatoriai tęsia tradiciją ir visus kviečia į išskirtinį šventinį koncertą, kuriame skambės ypatinga ir turininga muzika. Būtent ji šiame vakare taps dviejų šalių gyvas kultūrinis ir meninis dialogas.
Gražiausias arijas bei duetus atliks jaunieji XIII tarptautinio Aramo Khachaturiano vokalistų konkurso lauretai: sopranas iš Armėnijos Julietta Aleksanyan, baritonas iš Armėnijos Gagikas Vardanyanas ir baritonas iš Kazachstano Azamatas Zheltyrguzovas.
Šį vakarą orkestrui ir solistams diriguos klasikinės muzikos pasaulyje puikiai žinomas orkestro vyr. dirigentas, maestro Konstantinas Orbelianas. K. Orbelianas yra dviejų didelių festivalių steigėjas ir meno vadovas. Itin reikšmingas Kauno miesto simfoninio orkestro ir dirigento bendradarbiavimas užsimezgė 2012 m. ir sėkmingai tęsiasi iki šiol. Jis taip pat yra ir Jerevano operos teatro meno vadovas.
Muzika – geriausias būdas užmegzti dialogą be žodžių bei pratęsti tautų draugystę!
KMSO inf.

Koncertas organizuojamas bendradarbiaujant su Armėnijos ambasada Lietuvoje, Lietuvos kultūros ministerija ir Aramo Khachaturiano festivaliu.

Skip to content