spalio
21 d.
Sekmadienis, 17:00, Kamerinė muzika

AMŽIAUS DVIKOVA: SMUIKAS IR GITARA

spalio
21d.

AMŽIAUS DVIKOVA: SMUIKAS IR GITARA

Sekmadienis, 17:00 / Kamerinė muzika

Į muzikos ringą sugrįžta „Smuiko ir gitaros amžių dvikova“, kurioje bus gausu emocijų ir aistringo muzikos skambesio. Muzikiniame ringe susirems seni bičiuliai – Zbignevas Levickis, pirmasis Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro smuikas, ir gitaros virtuozas Aurelijus Globys.

Gitara ir smuikas – skirtingi instrumentai, tačiau abu jie gali savitai atskleisti repertuarines, technines, stilistines galimybes. Koncerte skambės gerai žinomų klasikinių kūrinių virtuoziškos improvizacijos ir specialiai šiam projektui parašyti kūriniai.

Smuikas prieš gitarą, klasika prieš roką, Mocartas prieš Stingą! Kuris laimės, kas pavergs klausytojų emocijas ir užkariaus muzikinį ringą? Dvi skirtingos stichijos – gitara ir smuikas – atskleis savo dar nepažintas puses. Energijos, netikėtų derinių ir intrigos vakarą svarbiausia ne stilistinės vingrybės ar laimėjimas bet kokia kaina, o draugystė ir atsidavimas savo mūzai. Abiejų kovotojų siekis, tikime, bus išpildytas su kaupu – tai siekis, kad visi pajustų meilę tą, kurią abu sudėjo kurdami programą – karštą, atvirą ir drąsią!

Klausytojų taip lauktame pasirodyme šiemet kaip niekad bus gausu emocijų, aistrų, meistriško skambesio, energingo ritmo ir, žinoma, juoko. Iš tiesų, ne pirmus metus scenoje pasirodantys priešininkai kasmet sulaukia ne tik gausių aplodismentų, meilių kritikų pagyrimų, bet ir sausakimšų salių, o bilietų į dvikovą klausytojai ima ieškoti gerokai ankščiau nei paskelbiamos koncertų datos.

Nepraleiskite šanso spalio 21 d. 17 val. Kauno valstybinėje filharmonijoje tapti šios meistrų dvikovos liudininkais ir savo palaikymu bei aplodismentais nulemti kovos baigtį.

Bilietų kaina: 12, 15, 18 Eur
Bilietai parduodami: Filharmonijos kasoje ir bilietai.lt

Koncerto organizatorius:
VŠĮ „ATM KOMPANIJA“
Tel.+370 37 207 322
Mob. +370 608 09 770
El. p. atmkoncertai@gmail.com